Gmina Włoszczowa       OSM Włoszczowa  Gmina Włoszczowa  OSM Włoszczowa      Gmina Włoszczowa  

Odwiedzin dzisiaj:6
Odwiedzin wczoraj:42
Łącznie odwiedzin:24816

Porażka ze Zrywem

W drugim meczu na własnym stadionie w rozgrywkach klasy A rezerwy Hetmana Włoszczowa uległy silnej drużynie Zrywu Skroniów 1-3. Początek meczu był obiecujący dla naszego zespołu. W 1 minucie spotkania Kamil Sienkiewicz zgrał piłkę głową do Seweryna Tkacza, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości i nie zmarnował sytuacji.  Prowadziliśmy 1-0. Ten gol podziałał bardzo mobilizująco na drużynę Zrywu. Raz po raz na  bramkę Hetmana sunęły ataki przyjezdnych. My od czasu do czasu odgryzaliśmy się kontrami  z których najgroźniejszą sytuację miał Mateusz Skupin. Niestety nie wykorzystaliśmy tej okazji do podwyższenia, a grający bardzo dobrze goście doprowadzili do wyrównania. Wzdłuż linii pola karnego biegł z piłką napastnik drużyny gości Krzysztof Stańczyk i pięknym strzałem w górny róg bramki doprowadził do wyrównania. Do przerwy było 1 -1.

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla naszych piłkarzy. W 49 minucie przegrywaliśmy 1-2 po kolejnym pięknym golu z 30 metrów w samo okienko bramki Hetmana autorstwa Krystiana Zasady. Po utracie tego gola nasza drużyna zaczęła stwarzać coraz groźniejsze sytuacje jednak zawodziła skuteczność. Zryw od czasu do czasu niebezpiecznie kontratakował i w 83 minucie Hubert Pańtak podwyższył na 3-1 dla gości. Zawodnik gości sprytnie wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony boiska i głową ustalił wynik rywalizacji. Niestety nie udało się zdobyć w tym meczu punktów a okazja do rehabilitacji będzie już najbliższą niedzielę. W meczu derbowym zagramy w Żelisławicach z tamtejszą Zielenią. Mecz o godzinie 14,00

Hetman II Włoszczowa – Zryw Skroniów 1 -3 (1 -1)

Dla Hetmana : Seweryn Tkacz 1’

Żółte kartki : Zbigniew Lichosik, Szymon Czajkowski, Krzysztof Saladra.

Hetman: Marcin Szafrański –Michał Rogula, Wojciech Plebanek, Krzysztof Saladra, Tomasz Kozłowski, Mateusz Skupin, Krystian Saladra, Szymon Czajkowski (60’ Zbigniew Lichosik), Szymon Lipnik (65’ Dawid Chruściel), Seweryn Tkacz (78’ Michał Szafrański), Kamil Sienkiewicz (54’ Piotr Sobczyk).

PARTNERZY


 

 

 


 

HETMAN TV

Facebook

oficjalny fanpage

KONTAKT

Klub Sportowy Hetman Włoszczowa
Adres: ul. Wiśniowa 2,
29-100 Włoszczowa
NIP: 656-183-44-96,
REGON: 290962139
Konto: BS Włoszczowa
nr 69 8525 0002 0000 0010 5255 0001
kontakt: Dyrektor Sportowy
K.S. Hetman Włoszczowa

Jarosław Kiczka : tel. 516 330 444

 kshetmanwloszczowa@interia.pl

REKLAMA

MAG-BRUK CUP 2014

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Międzynarodowy Turniej Piłkarski MAG-BRUK CUP 2014 odbędzie się 24-25 stycznia

W dniach 24-25 stycznia w hali przy ulicy Wiśniowej we Włoszczowie odbędzie się siódma edycja turnieju piłkarskiego Mag-Bruk Cup, który jednocześnie będzie pierwszą edycją międzynarodowych rozgrywek.

Organizatorami zawodów jest Klub Sportowy Hetman Włoszczowa we współpracy ze Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej. Patronat medialny nad imprezą sprawuje redakcja „Echa Dnia”. Patronat honorowy na turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Włoszczowa Bartłomiej Dorywalski, a sponsorami są: firma Mag-Bruk oraz Bank Spółdzielczy z Włoszczowy. 

W pierwszym dniu turnieju do rywalizacji przystąpią chłopcy z rocznika 2004 i młodsi, natomiast w drugim dniu zagrają chłopcy z rocznika 2002. Przyjazd na zawody potwierdziły drużyny: Korona Kielce, Cracovia Kraków, Tarnovia Tarnów, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tulczyn (Ukraina), Borek Kraków, Tatran Presov (Słowacja), Wierna Małogoszcz, Spartakus Daleszyce.

Źródło Echo Dnia

 

 

 

 

 

         Jadłodajnia

"Renee" 

 MALMET
     

Następny mecz:

SPONSORZY

GMINA WŁOSZCZOWA

ZPUE WŁOSZCZOWA

OSM WŁOSZCZOWA
 


 

 HURTOWNIA HYDRAULICZNA 
ELMAX - Renata Loręcka
 

Zakład Stolarski " STOLMEB"
Prusicki Tomasz


MALMET

Jadłodajnia "Renee" 

Pizzeria "Rafaello"MAG-BRUK
Magdalena Sienkiewicz

kolejkaNasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Czy zgadzasz się z powyższymi postanowieniami?