SMUTNE ZAKOŃCZENIE JESIENI……HETMAN : POGOŃ 0:2…..

HETMAN  WŁOSZCZOWA : OLIMPIA-POGOŃ STASZÓW

0 : 2 ( 0 : 0 )

BRAMKI : 65min. 0:1 Adrian UNIAT , 78 min. 0:2 Jakub MAJEWSKI

sędziował : Marek Śliwa

HETMAN : DYRAS – CHOLERZYŃSKI , M.WROŃSKI , M.MAŁEK – RAJEK , CHUPTYŚ (89 SÓJKA) , JARMUDA , G.MAŁEK , WALASEK (70 MATUSZEWSKI) – RAJCZYKOWSKI (75 MICHAŁEK) , PIOTROWSKI

Kolejny mecz HETMANA w rolli faworyta i kolejna porażka . Coś zacięło się w dobrze funkcjonującej maszynce Pawlika . W ostatnich 7 kolejkach strzeliliśmy tylko….2 bramki !  Po 13 minutach sobotniego meczu przy Wiśniowej  , goście mogli już prowadzić 2:0 ! (podobny początek jak w Pińczowie i w Morawicy……) . Najpierw ,po nieudanej pułapce ofsajdowej , Rzepa przelobował Dyrasa – na szczęście niecelnie , po kilku minutach Koszela nie trafił w sytuacji sam na sam . Ostrzeżenie nr 3 miało miejsce w 22 minucie . Znowu w akcji Rzepa , tym razem Dyras wybronił nogami strzał napastnika Pogoni !  Minutę póżniej minimalnie pomylił się Rajczykowski i to była jedyna sytuacja gospodarzy w I połowie spotkania która mogła zakończyć się strzeleniem bramki przez HETMANA.

het pog od saztni dużo

Drugiej połowy kibice KSH wspominać miło nie będą . Dwa błędy w środku pola i straty posiadania piłki zakończyły się utratą bramek . W 65 minucie z prezentu gospodarzy skorzystał Uniat i pokonał Dyrasa w sytuacji sam na sam . 13 minut póżniej w niemal identycznej sytuacji znalazł sie Majewski i było po meczu. Końcówka spotkania  a My przegrywamy 0:2 ! Wrócił do grania Marcin Jarmuda oraz Łukasz Piotrowski ale to nie przełożyło się na jakość gry . Na zmiany weszli Matuszewski i Michałek oraz młody Wiktor Sójka ale wynik już nie uległ zmianie . Zgromadzeni na trybunach kibice HETMANA opuszczali stadion przy Wiśniowej zasmuceni i niezadowoleni…..Niezła w sumie runda jesienna kończy się dwoma porażkami i to drużynami z dolnej części tabeli……Była realna szansa na 5 miejsce i spokojną zimę a kończymy na miejscu nr 10 i małym niepokojem…..