3 MAJA NIDA ZAPRASZA HETMANA DO SIEBIE !

Category: Aktualności

22 KOLEJKA IV LIGI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

03.05.2015 (NIEDZIELA) GODZ. 17.00, PIŃCZÓW, UL.PAŁĘKI 26

TS 1946 Nida Pińczów – K.S. HETMAN Włoszczowa

Kolejny 4-ligowy pojedynek z trudnym, wyżej notowanym rywalem przed nami. Od około 40 lat (!!!)  HETMAN z NIDĄ spotykają się na ligowych boiskach !

Graliśmy ze sobą we wszystkich klasach rozgrywkowych – od A – klasy po III ligę ! W historii naszego województwa zapisano ok. 50-ciu spotkań K.S. HETMAN – NIDA.

13 razy  zwyciężał K.S. HETMAN, tylko 4 mecze zakończyły się bez rozstrzygnięcia … pozostałe pojedynki wygrała ekipa z Pińczowa …

W tym sezonie Nida to trzecia siła w IV-ligowej rywalizacji, zaraz za pretendentami do awansu (SPARTĄ i SPARTAKUSEM). Tylko raz  w tym sezonie pilkarze Ponidzia schodzili z boiska przy Pałęki w roli pokonanych – 19 kwietnia z Pogonią 1:4 !

K.S. HETMAN na pozycji nr 13 z dorobkiem 20 pkt., wciąż walczący o utrzymanie w IV-lidze … Ciasno na dole tabeli ! Ale też przypomnieć należy, że jesienią we Włoszczowie K.S. HETMAN pokonał Nidę 1:0 po bramce Marcina Michałka w 61 minucie !

Trener Groszek ma do dyspozycji wszystkich zawodników (nikt nie pauzuje za kartki), tak więc JEDZIEMY DO PIŃCZOWA PO PUNKTY !!!

Dodam tylko, że Nida wiosną większość spotkań rozgrywa u siebie, gdyż jesienią trwał remont pińczowskiego obiektu i mecze rozgrywane były na boiskach rywali.

Dołącz do Nas Facebooku
 

Podziel się informacją ze znajomymi