AWANS HETMANA DO IV RUNDY PUCHARU . BUCOVIA : HETMAN 1:4 (0:4).

buc1      buc2      buc4     buc6

III  RUNDA  PUCHARU  POLSKI  NA  SZCZEBLU  WOJEWÓDZKIM

BUCOVIA  BUKOWA  :  HETMAN  WŁOSZCZOWA

1 : 4 (0:4)

BRAMKI : 1min. 0:1 Tomasz Matuszewski , 12 i 20 min.0:2 i 0:4 Łukasz Piotrowski , 13min.0:3 Krzysztof Rajczykowski

66 min.1:4 Paweł Bąk

SĘDZIOWAŁ : PRZEMYSŁAW  BIAŁACKI

HETMAN : ZIĘBAKOWSKI – CHUPTYŚ , M.WROŃSKI , M.MAŁEK(60 R.WROŃSKI) – MATUSZEWSKI , BUGAJ , DOROŻYŃSKI , RAJEK , RAK(60  MICHAŁEK) , PIOTROWSKI(60 ODULIŃSKI) , RAJCZYKOWSKI(60 WARGACKI

Hetman  sprawę  awansu  załatwił w  ciągu  pierwszych  20  minut  . Wydawać  by  się  mogło (przed meczem) że Bucovia postawi wysoko poprzeczkę . Czolowa ekipa  A klasy była jednak na początku spotkania , bezradna w pojedynku z IV-ligowcem . Już w……..14 sekundzie Tomek Matuszewski umieścił piłkę w siatce bramki gospodarzy !!! . Napastnicy Hetmana : Piotrowski i Rajczykowski miedzy 12 a 20 minutą strzelili 3 bramki i wydawać by się moglo że jest" po meczu" .  Po przerwie jednak do głosu zaczęli dochodzić gospodarze . Poprzeczka , sam na sam itp sytuacje miały miejsce pod bramką Ziębakowskiego ! Gdyby te sytuacje Bukowa wykorzystała mielibyśmy chyba dogrywkę w środowe popołudnie . Momentami robiło się gorąco w naszym polu karnym , jednak bez konsekwencji . Ekipa  Pawlika wystąpiła w meczu pucharowym bez kilku podstawowych piłkarzy . Brak w kadrze meczowej G.Małka , Walaska i Orła budziło pewne obawy . Zmiennicy jednak spisali się dobrze i możemy sie cieszyć z awansu do kolejnej rundy PP . Dwaj piłkarze Bucovii :kapitan Łukasz Bąk i pomocnik Łukasz Piwowarczyk niedawno grali w barwach Hetmana . Z "Bączkiem"spotkaliśmy się w tym meczu na boisku , popularny 'Piwko" niestety nie pojawił się tej środy w Bukowej . Wróciły wspomnienia……..My ,w najbliższą niedzielę , wracamy do ligi – gramy na wyjeżdzie w Bielinach .