BEZBRAMKOWY KONIEC SEZONU…..LUBRZANKA : HETMAN 0:0.

Category: Aktualności

34  OSTATNIA KOLEJKA SEZONU  2016/17

LUBRZANKA : HETMAN

0 : 0

HETMAN : :   ZIĘBAKOWSKI  –  G.MAŁEK , CHUPTYŚ , M.MAŁEK (65 JARMUDA) ODULIŃSKI , CEGIEŁA , ORZEŁ , WALASEK (70 MICHAŁEK) , ŁATA (60 R.WROŃSKI) RAJCZYKOWSKI , PIOTROWSKI

Sędziował : JAKUB  MOSKAL

lub-het-obok-ławki

Remis z bardzo dużym niedosytem – tak można streścić ostatnie ligowe spotkanie HETMANA . Lubrzanka w końcówce sezonu miała duże kłopoty kadrowe i stąd też brały się nienajlepsze wyniki drużyny trenera Świetlika. Pojechaliśmy więc do Ćmińska w roli faworyta…… W ostatniej chwili trener HETMANA musiał na nowo "zmontować" defensywę . Marcin Wroński – środkowy obrońca- doznał zatrucia pokarmowego i na jego pozycji Pawlik ustawił Łukasza Chuptysia . Od początku na boku pomocy Łukasz Oduliński a przed tą formacją ,też od początku Damian Łata ! Odważnie ! Pawlik sprawdza kolejnego młodego zawodnika na ważnej pozycji. W bramce Mikołaj Ziębakowski.

LUB-HET-SZATNIA-PAWLIK

Opisywać meczu ze szczegółami chyba nie warto , przewaga HETMANA była widoczna prawie przez całe spotkanie . Niestety żadnej z sytuacji strzeleckich nie wykorzystali Oduliński,Piotrowski czy Rajczykowski . Czegoś brakowało . Może szczęścia , może dokładności a może jeszcze większej determinacji.

LUB-HET-PIOTROWSKI

Tak właściwie to oba zespoły grały mecz "o tzw. pietruszkę" i stąd też może i taki końcowy rezultat . Lubrzanka pewna utrzymania a HETMAN na 8 miejscu już od paru kolejek. Trochę niepokojąca seria meczów włoszczowian bez zwycięstwa  . 9 ostatnich kolejek bez wygranej  – tak nie było bardzo dawno……Ostatnie zwycięstwo naszych piłkarzy miało miejsce ……22 kwietnia w Ożarowie !

LUB-HET-CHUPEK

Dołącz do Nas Facebooku

Podziel się informacją ze znajomymi