DERBOWY MECZ HETMANA Z NAPRZODEM, JUŻ W NIEDZIELĘ !!!

Category: Aktualności

KS Naprzód Jędrzejów – KS Hetman Włoszczowa

04.10.2015 – NIEDZIELA- GODZ.15.00    8 KOLEJKA  IV  LIGI 

JĘDRZEJÓW, UL.SPORTOWA 1

PRZED NASZYMI PILKARZAMI MECZ SZCZEGÓLNY . OD LAT POJEDYNKI NAPRZODU Z HETMANEM WYWOŁUJĄ DODATKOWE EMOCJE , ZARÓWNO WŚRÓD PIŁKARZY JAK I KIBICÓW ! W TYM SEZONIE SYTUACJA OBU KLUBÓW , JEŚLI CHODZI O POZYCJĘ W TABELI , JEST DIAMETRALNIE RÓŻNA…..NAPRZÓD , PO NIESPODZIEWANYM "POTKNIĘCIU" WIERNEJ , ZAJMUJE POZYCJĘ LIDERA W IV LIDZE – CHOĆ TYLKO ZREMISOWAŁ W OSTATNIEJ KOLEJCE Z NIDZIANKĄ BIELINY !

PAMIĘTAĆ NALEŻY JEDNAK , ŻE TA POZYCJA DZIEŁEM PRZYPADKU NIE JEST , WSZAK TYLKO RAZ W TEJ RUNDZIE JĘDRZEJOWIANIE SCHODZILI Z BOISKA W ROLI POKONANYCH ( PORAŻKA W PIŃCZOWIE Z NIDĄ).

HETMAN PÓKI CO ,W DOLE   IV-LIGOWEJ HIERARCHII , POMIMO ZWYCIĘSTWA W OSTATNIEJ KOLEJCE. ALE WŁAŚNIE TO ZWYCIĘSTWO , PRZYPOMINAM Z WYŻEJ NOTOWANĄ LUBRZANKĄ ,MOŻE BYĆ MOMENTEM PRZEŁOMU , PO NIEUDANYM POCZĄTKU JESIENI W WYKONANIU WŁOSZCZOWIAN . NASI PIŁKARZE , POD WODZĄ NOWEGO TRENERA JACKA PAWLIKA , ZŁAPALI JAKBY DRUGI ODDECH I UWIERZYLI W TO ŻE MOŻNA NIE TYLKO ŁADNIE GRAĆ , ALE I PRZY OKAZJI WYGRYWAĆ !

WSZĘDZIE ZBIERALIŚMY DOBRE OCENY ZA STYL GRY , ALE BRAKOWAŁO NAJWAŻNIEJSZEGO – ZDOBYWANYCH PUNKTÓW, TE ZDOBYTE ZOSTAŁY WE WŁOSZCZOWIE W MECZU Z FAWORYZOWANĄ LUBRZANKĄ !

TAK WIĘC PORA NA PUNKTY ZDOBYTE NA WYJEŻDZIE ! CZEMU NIE W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ W JĘDRZEJOWIE ?

HETMAN POTRAFI WYGRYWAĆ Z NAPRZODEM , W ROLI GOŚCI !!! NIE TAK DAWNO UCZYNIŁ TO POD WODZĄ ANDRZEJA DECA(1:0 RAFAŁ WROŃSKI) , PAMIĘTAMY TEŻ OKAZAŁE ZWYCIĘSTWO W JĘDRZEJOWIE 14 MAJA 2000 – 3:0 – POD WODZĄ PIOTRA KUSZŁYKA (2 X GRZEGORZ SKIBA , ARTUR ŁODEJ) . TEN MECZ PAMIĘTA BO GRAŁ W NIM……. PAWEŁ RAK !

JACKOWI PAWLIKOWI I JEGO EKIPIE ŻYCZYMY WYGRANEJ W ÓSMEJ KOLEJCE !

TRZYMAM KCIUKI ZA KOLEJNE 3 PKT-Y HETMANA W IV LIDZE!

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi