Drużyna orlika starszego KS Hetman na turnieju w Częstochowie

Category: Aktualności

W dniach 12-13 listopada 2016r. na zaproszenie Kubu Jurajskie Wilki Częstochowa Drużyna K.S. HETMAN Włoszczowa z rocznika 2006 wzięła udział w bardzo silnie obsadzonym VII Turnieju Piłki Nożnej Halowej „O Puchar Wilka”, który rozgrywany był na pięknej i nowoczesnej hali Sportowej przy ul. Żużlowej w Częstochowie, gdzie na co dzień swoje mecze mistrzowskie w Plus Lidze Siatkówki rozgrywa AZS Częstochowa.

Pierwszego dnia rozegrano mecze grupowe. Nasi chłopcy po rozegraniu trzech meczy zajęli trzecie miejsce w swojej grupie i następnego dnia walczyli o miejsca 5 – 8.

cz1

Wyniki grupowe, dzień pierwszy:

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – RKS Raków Częstochowa 1:1 – bramka: Patryk Bugalski;
K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – Zagłębie Sosnowiec 2:1 – bramki: Patryk Bugalski, Dawid Koćwin;
K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – Stadion Śląski Chorzów 0:2.

cz4

Wyniki Finałowe, dzień drugi:

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – Zagłębie Sosnowiec 1:0 – bramka: Dawid Koćwin;
K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – M-GOKIS Praszka 3:1 – bramki: Bartosz Machnik 3;
K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – UKS Jurajskie Wilki Częstochowa 7:5 – bramki: Jasiu Bujak 2, Bartosz Machnik 2, Joachim Łysakowski , Maciej Walasek, Karol Kusa.

Drugi dzień okazał się doskonały w wykonaniu naszego zespołu. Byliśmy niepokonani i w dobrym stylu ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce. Fajnie było widzieć zaangażowanie i frajdę z gry, która przekładała się na postawę w poszczególnych spotkaniach. Wszyscy zostawili na boisku serce i wracali do domów w doskonałych nastrojach – podsumował turniej Trener naszych 10-latków, Hubert Wójcik.

cz3

W Turnieju zagrali: Jan Bujak, Patryk Bugalski, Bartosz Cieślikiewicz, Dawid Gedera, Jakub Jamróz, Dawid Koćwin, Przemysław Kościołek, Karol Kusa, Mariusz Kusiński, Joachim Łysakowski, Bartosz Machnik, Adam Nowak, Kuba Orlik, Maciej Walasek.

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi