GRAMY Z LIDEREM ! W NIEDZIELĘ HETMAN : WISŁA !!!

Category: Aktualności

19.03.2017 – NIEDZIELA  15.00  – WŁOSZCZOWA UL. WIŚNIOWA 66 –   STADION IM.MARIANA GÓRSKIEGO

XX  KOLEJKA  IV  LIGI  ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

HETMAN WŁOSZCZOWA – WISŁA SANDOMIERZ

Runda wiosenna w IV lidze wchodzi powoli na co raz wyższe obroty . HETMAN zaczął "wiosnę" najlepiej jak mógł . Dwa mecze, dwa zwycięstwa , 10 zdobytych bramek – dawno tak dobrze na starcie nie było ! Czy utrzymamy dobre humory po kolejce nr 20 ? Zadanie jakie stoi przed naszym zespołem łatwe nie jest . Na Wiśniową przyjeżdża bowiem lider tabeli i jeden z trójki głównych kandydatów do awansu -WISŁA SANDOMIERZ . Sandomierzanie ,rundę rewanżową , rozpoczęli od małego "falstartu" a mianowicie bezbramkowego remisu w Końskich…..W poprzedniej kolejce pokonali konkurenta w walce o awans ,BUSKO 2:0 .  WISŁA to mocny zespół i poukładany klub z budżetem dla innych nieosiągalnym……Trener WISŁY ,Jarosław Pacholarz ma do dyspozycji szeroką i silną kadrę , w której "dowodzi" – jak mówią wszyscy – chyba najlepszy piłkarz tej ligi: Jarosław Piątkowski . W linii ataku ,dwóch snajperów : Mateusz Michalski i Maciej Stróżak. Obydwaj mają w tym sezonie po 13 trafień czyli większość z 41 goli zdobytych przez WISŁĘ !  Po stronie bramek straconych ,tylko 10 ! W tym sezonie sandomierzanie tylko raz poznali gorycz porażki !  W sierpniu 2016 roku ulegli minimalnie ZDROJOWI w BUSKU 1:2…….. 

Jesienny pojedynek WISŁY i HETMANA w Sandomierzu zakończył sie zwycięstwem miejscowych 3:1 a bramkę dla nas zdobył Łukasz Piotrowski. W tym stuleciu spotykaliśmy się z WISŁĄ  13-krotnie . Bilans tych spotkań iście remisowy : 6 zwycięstw HETMANA , 6 zwycięstw WISŁY i tylko 1 remis . Stosunek bramek 24:20 na korzyść naszej ekipy. 

Jakie wiadomości z włoszczowskiej ekipy ? Świetna atmosfera w zespole i bojowe nastawienie przed meczem z liderem ! Krzyśkowi Rajczykowskiemu ,opaska kapitańska najwyrażniej służy bardzo dobrze . 2 zdobyte bramki + wywalczony karny w meczu z Moravią mówią same za siebie . Marcin Jarmuda 2x wszedł na zmianę i 2-krotnie wpisał się na listę strzelców . Dobrze się gra Kacprowi Rajkowi , Paweł Cegieła strzelił bramkę głową a Łukasz Orzeł zapewnił ,swoim trafieniem w Kazimierzy 3 pkt-y HETMANOWI w trudnym meczu. Do bramki przeciwnika trafili też bracia Wrońscy a gola zdobytego przez Marcina Michałka z rzutu wolnego zapamiętawmy na długo . Dużo tych dobrych chwil w dwóch wiosennych kolejkach . Z kogo ,trener Jacek Pawlik, skorzystać jeszcze nie będzie mógł tej niedzieli ? Na pewno Grzegorz Małek nie wystąpi w meczu z liderem .  Grzesiek  musi jeszcze  odpoczywać po zaleczonej kontuzji . Reszta kadry ,włącznie z Łukaszem Odulińskim, jest do dyspozycji opiekuna HETMANA . Jak ustawi  zespół Pawlik na mecz z WISŁĄ !  "Osiemnastkę" meczową poznamy jutro po treningu . Wyjściową "11"  ok. 14.00 w niedzielę . 

HETMAN  ZAPRASZA  NA  STADION  PRZY  WIŚNIOWEJ   !!!!

ZAPEŁNIJMY  TRYBUNY  NA  MECZU  Z  LIDEREM  !!! WSPÓLNIE DOPINGUJMY NASZYM  !!!

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi