HETMAN NADAL BEZ PUNKTÓW … HETMAN : POGOŃ 0:1

Category: Aktualności

02.09.2015  –  ŚRODA – 17.00 – ZALEGŁY MECZ Z III KOLEJKI  IV LIGI

HETMAN WŁOSZCZOWA : OLIMPIA POGOŃ STASZÓW

0 : 1 (0 : 1)

BRAMKĘ ZDOBYŁ W 38 MINUCIE : ŁUKASZ  GRUSZCZYŃSKI

HETMAN : KRAKOWIAK – G.MAŁEK, CEGIEŁA (80 P. SALADRA), CHUPTYŚ, MICHAŁEK – ODULIŃSKI (85 TEKLAK), M.MAŁEK, RAK (62 T.MATUSZEWSKI), R.WROŃSKI (67 LIPNIAK) – ORZEŁ, RAJCZYKOWSKI

POGOŃ :WOŁOWIEC – STARBA, BACZEWSKI, BEDNARCZYK, KRAKOWIAK ( 46 DUTKA) – GRUSZCZYŃSKI, KURANTY, FORYSTEK (68 PITEK), RZEPA – BELUSIAK (75 ZALIŃSKI), STAWIARSKI (90 MERCHUT)

TRZECI RAZ MUSIELIŚMY PRZEŁKNĄĆ GORYCZ PORAŻKI – MINIMALNEJ PORAŻKI (0:1 Z WIERNĄ,1:2 Z UNIĄ I 0:1 Z POGONIĄ). PORAŻKI NIEZNACZNE ALE JEDNAK.SYTUACJE BYŁY, JAK TO W PIŁCE,JUŻ W 2 MIN,GRZEGORZ MAŁEK SPUDŁOWAŁ Z 13 METRÓW PO ROŻNYM ODULIŃSKIEGO.W 20 MINUCIE RZEPA UPRZEDZIŁ KRAKOWIAKA ALE STRZELIŁ NIECELNIE.35 MINUTA ROŻNY WYKONUJE ODULIŃSKI – CEGIEŁA O WŁOS OD BRAMKI NA 1:0 !!!

ZA MINUTĘ MŚCI SIĘ NIEWYKORZYSTANA SYTUACJA CEGIEŁY.NIESYGNALIZOWANY STRZAŁ Z 30 METRÓW GRUSZCZYŃSKIEGO,ZASŁONIĘTY KRAKOWIAK WPUSZCZA PIŁKĘ DO SIATKI HETMANA, DO PRZERWY PROWADZĄ GOŚCIE.

W 50 MINUCIE,RAJCZYKOWSKI PO PODANIU GRZEGORZA MAŁKA,STRZELA MINIMALNIE NIECELNIE Z ….5 METRÓW ! ZA MINUTĘ SŁUPEK PO STRZALE NAPASTNIKA POGONI! A CHWILĘ PÓŻNIEJ KRAKOWIAK PARUJE PIŁKĘ PO STRZALE ZAWODNIKA GOŚCI NA RZUT ROŻNY !!! W 55 MINUCIE RZEPA POSTRASZYŁ KRAKOWIAKA,STRZELAJĄC TUŻ OBOK SŁUPKA BRAMKI MATEUSZA! JACEK KURANTY(GRAJĄCY TRENER POGONI)TRZYMA WSZYSTKO POD KONTROLĄ. KOŃCÓWKA SPOTKANIA,HETMAN WALCZY O CHOĆBY JEDEN PUNKT W MECZU.GŁÓWNY DOLICZA 4 MINUTY,ALE WYNIK SPOTKANIA BEZ ZMIAN  GOŚCIE WYWOŻĄ KOMPLET PUNKTÓW Z WŁOSZCZOWY, MIEJSCOWI JUŻ MYŚLĄ JAK TU OGRAĆ NEPTUNA W NIEDZIELĘ.W KOŃSKICH …

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi