HETMAN NADAL BEZ PUNKTÓW … NEPTUN – HETMAN 1:0

NEPTUN  4 KOLEJKA  IV LIGI – 06.09.2015 – NIEDZIELA – 16.00 hetman-wloszczowa-herb-logo

MKS NEPTUN KOŃSKIE : KS HETMAN WŁOSZCZOWA

1:0  ( 1:0)  27 minuta Karol ARMATA

HETMAN: KRAKOWIAK – G. MAŁEK, M. WROŃSKI, M. BUGAJ, M. MICHAŁEK – Ł.  ODULIŃSKI (66 SZ. LIPNIAK), M. MAŁEK (46 K. RAJCZYKOWSKI), R. WROŃSKI (76 P. SALADRA), Ł. CHUPTYŚ – P. RAK, Ł. ORZEŁ

Mecz w Końskich rozpoczęliśmy w nowym ustawieniu. Na środku obrony nasz nowy nabytek – Marcin Wroński oraz nominalny pomocnik – Marek Bugaj. Łukasz Chuptyś – obrońca – w lini pomocy. Nowe ustawienie Groszka funkcjonowało dobrze, obrona, choć przebudowana radziła sobie z atakami Neptuna. Krakowiak był jej silnym punktem. 27 min. bramkarz Hetmana fantastycznie broni strzał z rodzaju "nie do obrony"! Piłka na nasze nieszczęście trafia pod nogi Karola Armaty, a ten ustawiony na 18 metrze huknął bez zastanowienia i po prawie półgodzinnej dobrej grze tracimy bramkę. Już w pierwszej akcji po wznowieniu gry mogło być 1:1. Mateusz Małek bodaj z 35 metrów (!) trafia … w poprzeczkę! 5 minut przed przerwą Neptun mógł podwyższyć na 2:0. Jan Sroka uciekł defensorom Hetmana i w sytuacji sam na sam nie pokonał Krakowiaka!

W przerwie trener Groszek dokonuje zmiany. Za kontuzjowanego M. Małka wchodzi K. Rajczykowski. 49 minuta ponownie w akcji Armata. Rzut wolny – 25 metrów – tym razem poprzeczka ratuje przyjezdnych! II połowa to napór Hetmana na bramkę Łukasza Herdy i sporadyczne "wycieczki" gospodarzy w okolice naszej "szesnastki". Problem w tym, że albo Herda bronił, albo nasze strzały mijały światło bramki … Duże ożywienie wniósł Rajczykowski, starał się jak mógł. W czasie doliczonym trafił w poprzeczkę !!! Po chwili Orzeł w … słupek !!! Między 90 a 93 minutą mogliśmy zremisować i wyjść na prowadzenie !!! Tymczasem wracamy do Włoszczowy z niczym i ciężko poprawić humor opiniami o dobrej grze Hetmana …

Za tydzień na Wiśniową przyjeżdża … niepokonany Łagów – z którym mamy … korzystny bilans spotkań !

GŁOWY DO GÓRY – JEDNO ZWYCIĘSTWO I WEJDZIEMY NA WŁAŚCIWE TORY !!!

WIELKIE SŁOWA PODZIĘKOWANIA DLA LICZNEJ GRUPY WŁOSZCZOWSKICH KIBICÓW ! DZIĘKUJEMY !!!