HETMAN – WIERNA 0:1 – PUNKT STRACONY W … CZASIE DOLICZONYM

Category: Aktualności

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – WIERNA MAŁOGOSZCZ 0 : 1 (0 : 0)

91 MIN. MARCIN KOŁODZIEJCZYK

TAK NIEWIELE ZABRAKŁO HETMANOWI, DO ZDOBYCIA PIERWSZEGO JESIENNEGO PUNKTU W I KOLEJCE TEGO SEZONU. SPADKOWICZ Z III LIGI MIMO WIELU ZMIAN KADROWYCH I KONTUZJI, NADAL POSIADA DUŻY POTENCJAŁ PIŁKARSKI, CO NA BOISKU WE WŁOSZCZOWIE BYŁO WIDAĆ. JEDNAK PRZEWAGA WIERNEJ NIE PRZEKŁADAŁA SIĘ NA BRAMKI DLA PRZYJEZDNYCH W PIERWSZYCH MINUTACH MECZU WIERNA ZDOBYŁA OPTYCZNĄ PRZEWAGĘ, ALE DEFENSYWA GOSPODARZY BYŁA CZUJNA.

PO PRZERWIE TEMPO MECZU ULEGŁO "PODKRĘCENIU". W 48 MIN. DROBNY BŁĄD M. MAŁKA, W OKOLICACH WŁASNEJ "16" I SMOLARCZYK W SYTUACJI STRZELECKIEJ! MINUTĘ PÓŻNIEJ MAMY RZUT WOLNY, PRZY LINII AUTOWEJ. BUGAJ DOŚRODKOWUJE W POLE KARNE CEGIEŁA GŁOWĄ KIERUJE PIŁKĘ DO SIATKI GUGULSKIEGO … RADOŚĆ TRWA CHWILĘ, CHORĄGIEWKA BOCZNEGO W GÓRZE – SĘDZIA TOMASZ KONDRAK – ODGWIZDUJE POZYCJĘ SPALONĄ.

W 51 MIN. CHUPTYŚ STAJE NA PRZESZKODZIE HAJDUKOWI, KTÓRY ZA 10 MINUT TRAFIA W … POPRZECZKĘ BRAMKI HETMANA! OSTATNIE 30 MINUT SPOTKANIA TO POKAZ KUNSZTU BRAMKARSKIEGO KRAKOWIAKA!!! ANI SMOLARCZYK, ANI SUPIERZ CZY HAJDUK NIE BYLI W STANIE POKONAĆ 19-LETNIEGO GOOLKIPERA WŁOSZCZOWIAN! PRÓBOWAŁ W KOŃCÓWCE JESZCZE CZARNECKI, ZNOWU NA PRZESZKODZIE KRAKOWIAK. ZA RAKA WSZEDŁ RAJCZYKOWSKI, ZA MICHAŁKA – LIPNIAK. OŻYWIŁO TO GRĘ HETMANA, ALE BRAMKA DLA GOSPODARZY NIE PADŁA.

SĘDZIA DOLICZYŁ 3 MINUTY, A 60 SEKUND PÓŻNIEJ FAUL DEFENSORA HETMANA I GOŚCIE MAJĄ RZUT WOLNY 2 METRY PRZED POLEM KARNYM GOSPODARZY. DO PIŁKI PODSZEDŁ "MAŁY" – CZYLI KPT. MARCIN KOŁODZIEJCZYK. KAPITALNYM UDERZENIEM SKIEROWAŁ PIŁKĘ NAD MUREM, PO PALCACH BEZRADNEGO MATEUSZA KRAKOWIAKA, FUTBOLÓWKA ODBIŁA SIĘ JESZCZE OD SŁUPKA I NIESTETY SPOTKAŁA SIĘ Z SIATKĄ NASZEJ BRAMKI!!!! ZABRAKŁO CZASU, ŻEBY STRATY ODROBIĆ … GWIZDEK KOŃCZĄCY SPOTKANIE I ZROZPACZONE TWARZE GOSPODARZY, A PO DRUGIEJ STRONIE … RADOŚĆ PODOPIECZNYCH MARIUSZA LNIANEGO! TRENER GROSZEK MUSI TĄ PORAŻKĘ PRZEKUĆ W ZWYCIĘSTWO ZA TYDZIEŃ W SĘDZISZOWIE! PIŁKARZE NA PEWNO MU W TYM POMOGĄ!

ZA GRĘ, ZA WALKĘ Z NIEDAWNYM III – LIGOWCEM, NALEŻĄ SIĘ NASZYM PIŁKARZOM SŁOWA PODZIĘKOWANIA!!!

K.S. HETMAN: KRAKOWIAK – CEGIEŁA, G. MAŁEK, M. MAŁEK, CHUPTYŚ – ODULIŃSKI, WROŃSKI, BUGAJ, MICHAŁEK (79 LIPNIAK) – RAK (70 RAJCZYKOWSKI,ORZEŁ

WIERNA: GUGULSKI – KRZESZOWSKI, BAŁA, ZAWŁOCKI, FOKSA – MALINOWSKI (61 GAJEK), CZARNECKI, HAJDUK, M. KOŁODZIEJCZYK – SUPIERZ, SMOLARCZYK (93 TRYBEK)

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi