HETMAN ZDOBYŁ BARDZO WAŻNE 3 PKT-y ! WYGRYWAMY Z POGONIĄ 3:2 (2:1) !

Category: Aktualności

HETMAN  WŁOSZCZOWA : OLIMPIA POGOŃ STASZÓW  3:2 ( 2:1)

0:1 13 min.Przemysław Rzepa , 1:1 28 min.Łukasz Orzeł , 2:1 30 min. Paweł Cegieła , 3:1 58 min. Tomasz Matuszewski , 3:2 82 min. Krystian Rzepa

Sędziował : Piotr Kosiela

HETMAN : DYRAS – M.MAŁEK , M.WROŃSKI , CHUPTYŚ – ODULIŃSKI , ORZEŁ , CEGIEŁA , BUGAJ (70 WALASEK) -MICHAŁEK -MATUSZEWSKI , RAJCZYKOWSKI

hp1600

Pierwszą i ostatnią bramkę w meczu strzelili goście , jednak to gospodarze spotkania cieszyli się z 3 punktów ! Kłopoty kadrowe spędzały sen z powiek trenerowi Hetmana . Zaczęliśmy bój ze Staszowem bez Piotrowskiego,G. Małka , R.Wrońskiego , Raka i Rajka. Pawlik musiał wymysleć nowe ustawienie swojego zespołu . Od pierwszej minuty zagrali :Cegieła i Bugaj . Początek meczu nie wyglądał dobrze dla kibiców Hetmana . Ku zdziwieniu zgromadzonych w 13 minucie, Przemek Rzepa dostał trochę wolnego pola i posłał piłke do siatki bramki Dyrasa i przegrywamy 0:1 ! Stracona bramka podziałała mobilizująco na miejscowych .

hp4600

W końcu zaczęliśmy przejmować inicjatywę . Najpierw Orzeł a za 2 minuty Cegieła i mogliśmy cieszyć się z prowadzenia 2:1 ! Do przerwy wynik już się nie zmienił . Gdy w 58 minucie Tomek Matuszewski , co prawda na raty ,pokonał bramkarza Pogoni – wydawało się że jest po meczu……..Niestety błędy w defensywie , spowodowały nerwową końcówkę spotkania . W 82 minucie Krystian Rzepa skorzystał z bezradności w szeregach gospodarzy i strzelił na 3:2 !  3 minuty póżniej , po podaniu Matuszewskiego, Chuptyś znalazł sie w sytuacji 100 % ! Niestety nie pokonał golkipera Pogoni ! Po kolejnych 3 minutach to Matuszewski znalazł sie ok 3 metrów przed bramką gości – niestety trafił w……….bramkarza !!! Nerwowo było w ostatnich minutach , ale szczęśliwie dowieżlismy zwycięstwo do końca ! Bardzo ważne 3 punkty zdobyte ! Mimo kłopotów kadrowych i błędów w defensywie komplet punktów zostaje na Wiśniowej .

hp5600

Przed Hetmanem pojedynki z Naprzodem , Neptunem , Buskiem ,Lubrzanką i Czarnymi . Czyli łatwo nie będzie . Tym bardziej trzeba docenić 2 ostatnie zwycięstwa Hetmana – z Nidzianką i Pogonią . Nie zachwyciliśmy stylem ale w lidze liczą się zdobyte "oczka" .