HETMAN:ŁAGÓW – SATYSFAKCJA CZY NIEDOSYT ?

Category: Aktualności

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA : ŁKS GEORYT ŁAGÓW 0:0

Dziesiąty, ligowy pojedynek, HETMANA z ŁAGOWEM zakończył się podziałem punktów. Personalnie wzmocniony ŁAGÓW, mógł teoretycznie stanowić silną przeszkodę na drodze HETMANA do zdobycia kolejnych IV-ligowych punktów. Oceniając sytuację po meczu, pozostaje pewien niedosyt…

4 minuty po przerwie Piotrowicz z 30 metrów uderzył ta,k że piłka minimalnie minęła poprzeczkę Gieronia ! Linie defensywne obydwu zespołów nie popełniły w tym meczu poważnych błędów, i stąd wynik spotkania taki a nie inny. To też pytanie zawarte w tytule artykułu jakby ma sens … Po niedzielnym zwycięstwie, ze SKAŁĄ 4:1, apetyty były na pewno większe. Statystyka potwierdziła, że ŁAGÓW ma "ciężko" z HETMANEM ! Punkt zdobyty, walczyć o ligowy byt, trzeba nadal!.

Przed nami dwa wyjazdy :STASZÓW+PIŃCZÓW…LEKKO NIE BĘDZIE, ale widać że gra HETMANA wygłąda dużo lepiej. Optymistycznie patrzymy w przyszłość !!!

HETMAN : GIEROŃ – WALASEK, GROSZEK, MICHAŁEK, CHUPTYŚ – MAŁEK, PIWOWARCZYK (80 R.SZAFRAŃSKI), MATUSZCZYK (85 K.SALADRA), BUGAJ (46 SKUPIN) -MATUSZEWSKI (90 KUBICZ), ORZEŁ

ŁKS GEORYT ŁAGÓW: MAJCHERCZYK – BRUDEK (46 T.PUSTUŁA), KOWALSKI, M. PUSTUŁA, BUJAKOWSKI (75 ŚWIĄTEK) – OSTROWSKI, PIOTROWICZ (60 STACHURA), ŻAK, RAFALSKI – SĘK, MALINOWSKI