HORROR Z HAPPY ENDEM !!! HETMAN : BUSKO 1:1

Category: Aktualności

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – MKS ZDRÓJ BUSKO ZDRÓJ 1 : 1 ( 0 : 0 )

88 MIN. PAWEŁ BANDURA, 91 MIN.  MAREK BUGAJ

CIĘŻKO GRA SIĘ HETMANOWI Z DRUŻYNAMI Z DOŁU TABELI.BUSKO TABELĘ ZAMYKA,WYGRANA Z OSTATNIM ZESPOŁEM,U SIEBIE,ZADANIE Z POZORU ŁATWE……KTO BYŁ NA MECZU,WIDZIAŁ ŻE TAK NIE BYŁO.NA POCZĄTKU-W 5 MIN.-PIŁKA WYLĄDOWAŁA W SIATCE GOŚCI ALE……Z POZYCJI SPALONEJ.20 MINUTA,KUBA MATUSZCZYK STRZELA ALE PROSTO W RĘCE ROBERTA BIAŁO.NERWY I PRESJA NA WYNIK ROBIĄ SWOJE-DO SZATNI SCHODZIMY Z WYNIKIEM BEZBRAMKOWYM.GRA PO PRZERWIE SIĘ NIE ZMIENIA,OBYDWÓM EKIPOM CIĘŻKO ZAKOŃCZYĆ SWOJE AKCJE CELNYM TRAFIENIEM.W 70 MIN.DYTKOWSKI HUKNĄŁ JAK Z ARMATY,DOBRZE USTAWIONY GROSZEK  NIWELUJE ZAGROŻENIE,POSYŁAJĄC PIŁKĘ ZA LINIĘ KOŃCOWĄ!

OSTATNIE 10 MINUT PRZEJDZIE DO HISTORII KLUBU ! 81 MINUTA PIWOWARCZYK,Z PRAWEJ ,DOGRYWA W POLE KARNE.ORZEŁ  UDERZA GŁOWĄ ALE PIŁKA LĄDUJE W DŁONIACH GOOLKIPERA GOŚCI ! NADESZŁA 85 MINUTA MICHAŁEK Z ORŁEM SZARŻUJĄ W POLU KARNYM. ŁUKASZ POWSTRZYMANY FAULEM W 16-TCE! GWIZDEK GAWĘCKIEGO! MAMY KARNEGO! PIŁKĘ USTAWIŁ MAREK BUGAJ, UDERZYŁ Z LEWEJ PROSTO W….. SŁUPEK! ZA 2 MINUTY DAŁO O SOBIE ZNAĆ STARE POWIEDZENIE:NIEWYKORZYSTANE SYTUACJE SIĘ MSZCZĄ….W 88 MINUCIE PAWEŁ BANDURA PRZEPIĘKNYM-Z 35 METRÓW-STRZAŁEM WRZUCIŁ ZA KOŁNIERZ PIŁKĘ KRAKOWIAKOWI,KTÓRY NIC NIE MÓGŁ ZROBIĆ.TOR LOTU PIŁKI POZA ZASIĘGIEM RĄK MATEUSZA! 2 MINUTY DO KOŃCA A HETMAN PRZYBLIŻYŁ SIĘ DO….OKRĘGÓWKI !!! PRZEGRYWAMY 0:1!

91 MINUTA, PECHOWY (Z 13-TKĄ NA KOSZULCE!) WYKONAWCA RZUTU KARNEGO,BIERZE LOS SWOJEJ DRUŻYNY WE WŁASNE RĘCE A RACZEJ NOGI…..ROZJEŻDŻA DEFENSYWĘ BUSKA,KŁADZIE NA ZIEMIĘ BRAMKARZA,UMIESZCZA FUTBOLÓWKĘ W SIATCE!!! Z KONSTERNACJI PRZECHODZIMY W EUFORIĘ!!! TEN WYNIK OZNACZA UTRZYMANIE IV LIGI WE WŁOSZCZOWIE! SFAULOWANY PIWOWARCZYK OPUSZCZA BOISKO…..NA NOSZACH-ZA NIEGO WCHODZI TOMEK KOZŁOWSKI( 10 MINUT WCZESNIEJ ZA MATUSZCZYKA R,SZAFRAŃSKI).GWIZDEK GAWĘCKIEGO KOŃCZY TEN HORROR!

GOŚCIE KOŃCZYLI W "10"-STRZELEC BRAMKI NAJPIERW NIESPORTOWO FETOWAŁ JEJ ZDOBYCIE,PÓŻNIEJ WYRWAŁ CHORĄGIEWKĘ I JĄ ODRZUCIŁ-ZA OBA "WYCZYNY" OTRZYMAŁ PO ŻÓŁTEJ KARTCE I MUSIAŁ OPUŚCIĆ BOISKO.

MAREK BUGAJ! MAREK BUGAJ! MAREK BUGAJ! – NIE ZAŁAMAŁ SIĘ PO KARNYM,WYTRZYMAŁ PRESJĘ I ZDOBYŁ BRAMKĘ W DOLICZONYM CZASIE !!! PRZEPIĘKNY I NIEPRZEWIDYWALNY JEST FUTBOL!

W NIEDZIELĘ JEDZIEMY NA OSTATNI MECZ, W TYM SEZONIE,DO KOŃSKICH-TEŻ PO PUNKTY !!!

HETMAN : M. KRAKOWIAK – M. MAŁEK, P. CEGIEŁA, Ł. GROSZEK, P. SALADRA, M. MICHAŁEK, M. BUGAJ, Ł. PIWOWARCZYK (90 KOZŁOWSKI), J. MATUSZCZYK (81 R. SZAFRAŃSKI), T. MATUSZEWSKI, Ł. ORZEŁ.

SĘDZIA GŁÓWNY : DAMIAN GAWĘCKI

GALERIA Z MECZU

11416129_888814434533050_5306495265086491013_n      

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi