INAUGURACJA NA „SZÓSTKĘ” HETMAN : MORAVIA 6:0 (2:0)

Category: Aktualności

HETMAN   :   MORAVIA

6 : 0  (2:0)

1:0 21 min. Marcin Wroński , 2:0 42 min. Marcin Michałek ,3:0 72 min.Marcin Jarmuda (k),4:0 74 min. Krzysztof Rajczykowski,5:0 75 min.Rafał Wroński,6:0 79 min. 6:0 Krzysztof Rajczykowski

HETMAN : DYRAS – CHUPTYŚ,M.WROŃSKI,M.MAŁEK(77 PIOTROWSKI) – WALASEK(77 RAK),ORZEŁ,RAJEK,CEGIEŁA,R.WRONSKI(77 KĘPIŃSKI),, MICHAŁEK(70 JARMUDA),RAJCZYKOWSKI

SĘDZIOWAŁ : JAKUB PIERON

Inauguracja wypadła okazale ! Początek meczu nie wskazywał faworyta , w pierwszym kwadransie Moravia miała lekką przewagę……ale pod bramką Dyrasa wszystko się kończyło….W 21 minucie mamy rzut wolny ,Chuptyś robi wrzutkę a Marcin Wroński kończy trafieniem na 1:0 !. W 43 minucie mamy kolejny rzut wolny. Marcin Michałek z 20 metrów uderza ponad murem,piłka spada przed linią bramkową i za chwilę trzepocze w bramce gości !!!

h23

Do przerwy prowadzimy 2:0!  Zaczynamy II połowę bez zmian . w 52 minucie powinno być 3:0 ale Rajek nie wykorzystał sytuacji 3 na  1 . Za chwilę Rafał Wroński strzela z 20 metrów, Michałek dobija ale z pozycji spalonej…….Po minucie akcja marzenie : R.Wronski ,tyłem do bramki ,wygrywa pojedynek z defensorem gości, konstruuje akcję ale w pobliżu bramki przeciwnika traci pomysł…….Pierwsza zmiana ,za Michałka Jarmuda. Po chwili mamy karnego ( Rajczykowsjki trafaia w rękę obrońcy Moravii) . Jarmuda pewnie wykonuje :jedenastkę". Za dwie minuty strzela kapitan Krzysztof Rajczykowski !!!  Po chwili podwyższa Rafał Wroński . Na koniec Rajczykowski ustala wynik spotkania , Wygrywamy na inaugurację wiosny wysoko i okazale 6:0 !!! Bez Grzesia Małka ,Łukasza Odulinskiego i Tomka Matuszewskiego…. Kadra Pawlika jest szeroka i bardzo dobrze. To na pewno duzy atut , przed nami wielkie wyzwania  : wyjazd do Kazimierzy i mecz u siebie z liderującą  WISŁĄ SANDOMIERZ !