„INAUGURACJA WIOSNY” PRZY WIŚNIOWEJ ! W NIEDZIELĘ HETMAN GRA Z MORAVIĄ !

Category: Aktualności

HETMAN WŁOSZCZOWAMORAVIA  MORAWICA  

 05.03.2017  NIEDZIELA g.14.00 – STADION IM.MARIANA GÓRSKIEGO – 18 KOLEJKA  IV  LIGI  ŚWIĘTOKRZYSKIEJ 

WŁOSZCZOWA  UL.WIŚNIOWA

4 miesiące bez ligowej piłki- to długi okres . Wreszcie futbol  , w wydaniu IV-ligowym (czyli nam najbliższy), wraca na kieleckie stadiony ! Zaczniemy tą "wiosnę" u siebie – to duży atut i okazja na dobry początek czyli …….zwycięstwo !  Nasz niedzielny przeciwnik – MORAVIA- jest beniaminkiem IV ligi . Pomimo tego faktu,radzi sobie całkiem nieżle w tym sezonie . W tabeli HETMAN z MORAVIĄ są sąsiadami ( odpowiednio 8 i 9 miejsce) a żeby było ciekawiej ,obie ekipy zdobyły jesienią po 26 pkt-ów !  W sierpniu 2016 roku,w Morawicy ,w meczu HETMANA z MORAVIĄ padł remis – 1:1 . Jak będzie w najbliższą niedzielę ? Mniej więcej ok. 16-tej tego dnia wszyscy będziemy mieli jasność . 

Jakie zmiany zaszły we włoszczowskim klubie ? Cieszyć się należy z tego że zarząd wraz z trenerem , utrzymał kadrę zespołu ( nikt z Hetmana nie odszedł !)  . Wręcz przeciwnie , zespół został wzmocniony . Po prawie 3 latach wraca do nas doświadczony środkowy pomocnik, Marcin Jarmuda . To uniwersalny ,dobrze znany naszym kibicom ,piłkarz ,który może zagrać zarówno w pomocy , na środku obrony jak i w linii ataku . Dodać należy ,że Marcin w każdy sezonie w którym w HETMANIE występował, kilka bramek dla nas zdobywał . Właśnie tych kilku bramek tej wiosny Mu życzymy ! Poza Marcinem do seniorów ,w okresie przygotowawczym dołączyli najbardziej zdolni juniorzy : bramkarz Albert Gieroń (rocznik 2001) oraz zawodnicy "z pola" – Damian Łata (2000) i Piotr Kępiński(1999) . Do naszego zespołu powrócił też Rafał Szafrański ,piłkarz z wieloletnim doświadczeniem , który sumiennie przepracował okres przygotowawczy i na pewno wzmocni kadrę Jacka Pawlika .Jest jedna niepewność na głowie trenera : Łukasz Oduliński . Popularny "Rebus" jest po drobnym zabiegu chirurgicznym i na razie nie może w pełni trenowac a tym bardziej występować w meczach ligowych . Łukaszowi życzymy szybkiego powrotu na murawę !

Trenerzy HETMANA i MORAVII : Jacek Pawlik i Marek Bęben to dobrzy znajomi , można rzec przyjaciele . Kilka lat temu Pawlik był trenerem Moravii a Bęben w Morawicy jest od 2009 roku . To wieloletnia znajomość…..Marka Bębna prawdziwemu kibicowi przedstawiać nie trzeba ! Wspaniały bramkarz,wychowanek Zagłębia Sosnowiec , wieloletni golkiper GÓRNIKA ZABRZE ! Bronił też barw Polonii Bytom i Odry Wodzisław Śląski . 311 (!!!)  SPOTKAŃ ,ROZEGRANYCH W EKSTRAKLASIE !!! 

Niech się ta piłkarska wiosna już zacznie ! Niech się zacznie szczęśliwie dla HETMANA ! ZAPRASZAMY W NIEDZIELĘ NA TRYBUNY PRZY WIŚNIOWEJ !  Prognozy pogodowe są optymistyczne – ma być ciepło i słonecznie !  DOPINGUJMY NASZYCH GŁOŚNO I SPORTOWO !!!    

pawlik     marek bęben      jarmuda_marcin       szafranski_rafal

          JACEK  PAWLIK                            MAREK  BĘBEN                         MARCIN  JARMUDA                   RAFAŁ  SZAFRAŃSKI

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi