JAROSŁAW GROSZEK ODCHODZI Z HETMANA !!!

Category: Aktualności

JAROSŁAW GROSZEK NIE JEST JUŻ TRENEREM PIERWSZEJ DRUŻYNY NASZEGO HETMANA. ZARZĄD KLUBU WRAZ Z BYŁYM JUŻ TRENEREM DOSZLI DO WNIOSKU ŻE PORA NA ZMIANĘ NA ŁAWCE TRENERSKIEJ. MECZ W KLIMONTOWIE MIAŁ BYĆ MOMENTEM PRZEŁAMANIA PO SERII PORAŻEK HETMANA TEJ JESIENI. NIESTETY PRZEGRANA 1:4 Z OSTATNIĄ W TABELI KLIMONTOWIANKĄ WYMUSIŁA TAKĄ A NIE INNĄ DECYZJĘ WŁADZ NASZEGO KLUBU.

JAROSŁAW GROSZEK PRACOWAŁ W HETMANIE OD LISTOPADA 2014 ROKU ( NOMEN OMEN PRZYSZEDŁ DO NAS PO PORAŻCE Z … KLIMONTOWIANKĄ – WE WŁOSZCZOWIE 1:3) . W PIERWSZYCH DWÓCH MECZACH ZDOBYŁ 4 PUNKTY (1:1 W BUSKU ORAZ 3:0 Z NEPTUNEM) . WIOSNĄ TEGO ROKU WYWALCZYLIŚMY Z GROSZKIEM UTRZYMANIE W IV LIDZE.  TEJ JESIENI HETMAN GRA DOBRZE ALE PUNKTY ZDOBYWAJĄ NASI PRZECIWNICY. BOLESNE TO ROZSTANIE, ALE ZAWÓD TRENERA MA TAKIE TRUDNE MOMENTY WPISANE W SWÓJ CHARAKTER . WSZYSCY WE WŁOSZCZOWIE PAMIĘTAMY "PODWÓJNY" AWANS HETMANA : Z OKRĘGÓWKI DO CZWARTEJ LIGI I Z CZWARTEJ DO TRZECIEJ – TO WSZYSTKO ROK PO ROKU !!! ( 2007/08-2008/09 ) – TO NIEKWESTIONOWANY OWOC PRACY W HETMANIE JARKA GROSZKA, ZATRUDNIONEGO WTEDY PRZEZ PREZESA SŁAWOMIRA OWCZARKA.

W IMIENIU ZARZĄDU , PIŁKARZY , KIBICÓW ORAZ WSZYSTKICH LUDZI PIŁKI WE WŁOSZCZOWIE WIELKIE SŁOWA PODZIĘKOWANIA DLA TRENERA GROSZKA ZA NIESAMOWITE ZAANGAŻOWANIE ,SERCE I POŚWIĘCONY CZAS DLA NASZEGO KLUBU!!!!

NIE MÓWIMY ŻEGNAJ, MÓWIMY DO ZOBACZENIA !!!

POWODZENIA W NOWEJ PRACY TRENERSKIEJ I ZDROWIA !!!

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi