JUZ W TĄ SOBOTĘ ! IV LETNI HETMAN CUP ! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Category: Aktualności

       ZAPROSZENIE  NA IV MIĘDZYNARODOWY

LETNI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HETMAN CUP 2018

 

W dniu 07.07.2018r. odbędzie się  IV Międzynarodowy Letni  Turniej Piłki Nożnej Hetman Cup 2018 we Włoszczowie, którego organizatorem jest Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach, Gminy Włoszczowa i Powiatu Włoszczowskiego.

Turniej ten będzie rozgrywany w kategorii U15 i młodsi, uczestniczyć w turnieju będą drużyn min. J.S. Suresnes (Francja), S.M.S Mościska (Ukraina), FC Kowel (Ukraina), Rodzina Kielce, Orlęta Kielce, Hetmana Włoszczowa. Ok. 120 uczestników.

Turniej ten ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci, kulturalne zachowywanie się podczas imprez masowych, zachęcanie do aktywnego uczestnictwa                   w rywalizacji sportowej oraz profilaktykę przeciw nałogom.
Będzie też doskonałą okazją promocji Włoszczowy i Województwa Świętokrzyskiego.
Udział po raz kolejny drużyn z województwa świętokrzyskiego a także gości zagranicznych potwierdza, że nasze środowisko potrafi zorganizować imprezę, z której możemy być dumni. Patronat honorowy objęli: Burmistrz Gminy Włoszczowa, Starosta Włoszczowski.

Organizatorzy jak co roku przygotowali puchary i nagrody dla wszystkich uczestników turnieju.

Pragniemy dodać, że nasz klub realizuje cele statutowe zawierające się w sferze zadań pożytku publicznego. Głównym celem klubu jest m.in. prowadzenie działalności w zakresie upowszechniania aktywności fizycznej i sportu, organizacja czasu wolnego i profilaktyka antynarkotykowa i antyalkoholowa. Klub swoje działania kieruje głównie do dzieci
i młodzieży z terenu powiatu włoszczowskiego, zapewniając bezpłatne zajęcia szkoleniowe
i ćwiczenia fizyczne w zakresie sportu i rekreacji.

 

Dzięki organizowanym przez nas zajęciom, przede wszystkim organizowaniu turniejów skierowanych do dzieci w różnym wieku, zrzeszonych i niezrzeszonych, liczba chętnych do uprawiania sportu w naszym klubie rośnie. Młodzi ludzie mają niepowtarzalną szansę spotkania się także z rówieśnikami z innych krajów przy okazji naszych międzynarodowych turniejów oraz podczas wyjazdów za granicę. Jako klub jesteśmy jedynymi, którzy organizują zajęcia na taką skalę w woj. świętokrzyskim.

 

Zadanie publiczne ,, IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Hetman Cup 2018’’ realizowane jest przez Klub Sportowy Hetman Włoszczowa przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Świętokrzyskiego.

 

Serdecznie zapraszamy na turniej-                    Zarząd K.S. Hetman Włoszczowa