Kolejne Turnieje z Hetmanem

Category: Aktualności

14 września 2016 r. od  godziny 16.00 na boisku ORLIK przy Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej ,,MINI EURO Z HETMANEM”, organizowany przez Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa przy wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa. Na kolejny turniej KS Hetman zaprasza już 16 września do Konieczna.

Turniej jest skierowany do dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2005 i młodsi oraz 2008 i młodsi. Uczestnikiem może być każde dziecko, głównie z terenu Gminy Włoszczowa, które zgłosi się pod opieką rodzica lub opiekuna. Zapisy odbywać się będą w dniu Turnieju.

Organizatorzy zapewniają podczas zawodów transport, opiekę medyczną, napoje i poczęstunek. Przygotowali również nagrody dla wszystkich uczestników. W czasie turnieju odbędzie się spotkanie z pedagogiem.W czasie Turnieju przewidziane jest spotkanie profilaktyczne z pedagogiem.

Impreza ma na celu upowszechnianie kultury fizyczneji sportu w środowisku lokalnym, popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się dzieci na imprezach sportowych, propagowanie zdrowego i bezpiecznego trybu życia i wypoczynku na świeżym powietrzu oraz profilaktyki uzależnień.

Zapraszamy dziewczynki i chłopców z roczników 2005, 2006, 2007, 2008 i młodszych, ich rodziców i opiekunów oraz wszystkich sympatyków aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa.

16 września 2016 r.

Od  godziny 09.00, 16 września 2016 r., na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Koniecznie rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej ,,MINI EURO Z HETMANEM”, organizowany przez   Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa przy wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa.

Turniej jest skierowany do dzieci ze szkół podstawowych z klas IV-VI z terenu Gminy Włoszczowa. Zaproszone zostały szkoły podstawowe z Włoszczowy, Kurzelowa, Czarncy, Bebelna oraz gospodarze szkoła z Konieczna.

Organizatorzy zapewniają podczas zawodów transport (dojazdi powrót), opiekę medyczną, napoje i poczęstunek. Przygotowali również nagrody dla  uczestników.

Cała impreza ma na celu upowszechnianie kultury fizyczneji sportu w środowisku lokalnym, popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się dzieci na imprezach sportowych, propagowanie zdrowego i bezpiecznego trybu życia i wypoczynku na świeżym powietrzu oraz profilaktyki uzależnień.

Zapraszamy dziewczynki i chłopców z roczników 2004, 2005, 2006 , ich nauczycieli, rodziców i opiekunów oraz wszystkich sympatyków aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa.

 Zadanie ,,Włoszczowskie MINI EURO 2016 – cykl turniejów sportowych w ramach sportowego lata z HETMANEM” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Włoszczowa.