KOLEJNY FESTIWAL BRAMEK PRZY WIŚNIOWEJ ! HETMAN : CZARNI 3:3 (1:2).

Category: Aktualności

33  KOLEJKA  IV LIGI  ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

KS HETMAN : MKS   CZARNI

3 : 3 ( 1:2 )

BRAMKI:  18min. 0:1 Piotr Gilar , 37min. 1:1 Tomasz Matuszewski , 39min. 1:2 Piotr Kamiński , 63min. 2:2 Krzysztof Rajczykowski , 68min. Rafał Wroński , 78min. 3:3 Piotr Gilar

sędziował :  Michał Jagieła

HETMAN : ZIĘBAKOWSKI (46 DYRAS) – CHUPTYŚ , M.WROŃSKI , M.MAŁEK – MATUSZEWSKI (55 ODULIŃSKI) , ORZEŁ, JARMUDA (85 LICHOSIK) , MICHAŁEK (70 CEGIEŁA) , RAJEK – R.WROŃSKI , RAJCZYKOWSKI

het-czar-r.wroński

Nie byliśmy faworytami w tym meczu i szybko się o tym przekonaliśmy . W 18 minucie Gilar zaskoczył Ziębakowskiego mocnym strzałem zza pola karnego . Mikołaj ,choć piłka wpadała do bramki przy "krótkim słupku" nie dał rady i goście wyszli na prowadzenie. W 30 minucie po przypadkowych ,bilardowych ,zagraniach piłka trafiła w słupek bramki włoszczowskiego golkipera !  7 minut pózniej Tomek Matuszewski uszczęśliwił trybuny przy Wiśniowej !  Mamy wyrównanie po strzale z bliska! Radość trwała…… niespełna 2 minuty . 12 bramkę w sezonie strzela Piotr Kamiński i ponownie prowadzą CZARNI . W końcówce I połowy mieliśmy wyśmienitą okazję na wyrównanie ale zagrania Rajczykowskiego nie wykorzystał Michałek ! Szkoda , na przerwę schodzimy przegrywając 1:2.

het-czar-r.wroński-2

Od 46 minuty w bramce HETMANA Damian Dyras . Taka decyzja zapadła w szatni. W 55 minucie Matuszewskiego zmienia Oduliński i wprowadza ożywienie w grze gospodarzy . 2-krotnie popularny "Rebus" mógł zmienić wynik spotkania ! Czegoś zabrakło – może więcej odwagi i szybszych decyzji…….Ok. 60 minuty umiejętności Dyrasa sprawdzili napastnicy CZARNYCH . Damian wyszedł z opresji obronną ręką , broniąc nawet w sytuacji sam na sam !!!  63 minutę zapamiętamy na długo . Kapitalna ,szybka,składna akcja :Rafał Wroński – Jarmuda – Rajczykowski ! Kapitan Krzysztof fantastycznie wykończył podanie Jarmudy i zdobył bardzo ładną – 11 bramkę w sezonie ! Brawo ,brawo,brawo ! 5 minut póżniej euforia na trybunach! Rafał Wroński ,kapitalnie przymierzył i uderzył nie do obrony ! Prowadzimy z CZARNYMI 3:2 !!!  Trwała ta radość…10 minut. Piotr Gilar – ten który ten festiwal bramek rozpoczął – z lekka ośmieszył defensywę HETMANA.  Minął bez przeszkód bodajże trzech naszych defensorów i pokonał Dyrasa . Znowu mamy remis , tylko remis . W 83 minucie fajną piłkę dogrywa Rajczykowski. Jarmuda mógł wyprowadzić nas na wynik 4:3 ! Niestety Marcin żle , za nisko wyskoczył do główki i piłka przeleciała nad poprzeczką ! Sytuacja wymarzona do strzelenia bramki, niedosyt pozostał.  Pierwszą połowę zdominowali goście, w drugiej do głosu częściej dochodzili gospodarze. Każdy mógł wygrać a remis chyba nikogo nie krzywdzi , choć nikt takiego określenia nie lubi. Brawo dla trenera Pawlika za wprowadzenie do gry kolejnego młodego talentu z zespołu juniora starszego . Niespełna 17-letni Tomek Lichosik przez prawie 10 minut miał okazje "posmakować" futbolu na IV-ligowym poziomie. Efekty przyjdą niebawem. mamy spore zaplecze "młodych zdolnych" .Łata,Kępiński,Rajek,Krzysztofik,Lichosik to przyszłość naszego HETMANA !

het-czar-srodek-boiska

W Boże Ciało kończymy ligę . W Ćmińsku zagramy z Lubrzanką Kajetanów. Dobrze by było zakończyć sezon zwycięstwem.