LETNI TURNIEJ SPORTOWY, TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Category: Aktualności

W dniu 28.06.201r. na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie odbył się Letni Turniej Sportowy organizowany przez Klub Sportowy Hetman Włoszczowa i Zespół Placówek Oświatowych w Kurzelowie. W zawodach uczestniczyło sześć drużyn: Nieznanowice, Międzylesie, Danków Duży, Gościencin, Jeżowice oraz Kurzelów.

Wyniki spotkań:

Faza grupowa

Jeżowice – Międzylesie   3-0
Danków Duży – Kurzelów   2-0
Jeżowice – Nieznanowice   0-1
Danków Duży – Gościencin   3-0
Międzylesie- Nieznanowice 0-3
Kurzelów-Gościencin   2-2

Mecz o V miejsce

Międzylesie-Gościencin 0-3 walkower

Półfinały

Nieznanowice-Kurzelów 0-0 karne 2-1
Jeżowice – Danków Duży 1-1 karne 1-3

Finały

Mecz o III miejsce

Kurzelów-Jeżowice 1-1 karne 2-3

Mecz o I miejsce

Nieznanowice – Danków Duży   1-0

Klasyfikacja końcowa turnieju

NIEZNANOWICE
DANKÓW DUŻY
JEŻOWICE
KURZELÓW
GOŚCIENCIN
MIĘDZYLESIE

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy strzelec – Patryk Kozieł (Danków Duży)
Najlepszy zawodnik – Łukasz Oduliński (Nieznanowice)
Najlepszy bramkarz – Rafał Tarnik (Nieznanowice)

Mecze turniejowe były bardzo zacięte i wyrównane, często o zwycięstwie decydowała jedna akcja lub przypadek. Świadczą o tym wyniki półfinałów i finałów, w których rozstrzygnięcia padały dopiero po rzutach karnych. Dostarczało to dużo emocji licznie przybyłym kibicom.

Podczas turnieju w przerwach między meczami trenerzy z Klubu Sportowego Hetman Włoszczowa przeprowadzali konkursy piłkarskie, tj. konkurs rzutów karnych czy żonglerki piłką, i przeprowadzali rozmowy profilaktyczne z dziećmi przybyłymi na turniej.

W czasie imprezy można było skosztować wypieków miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, zjeść potrawę z grilla, wziąć udział w konkursach i zabawach: przeciągania liny, strzelania z wiatrówki, rzutu butem gumowym do celu i innych.

Na zakończenie turnieju zabrał głos pan Marcin Szafrański, który w imieniu uczestników podziękował wszystkim osobom i instytucjom, dzięki którym można było zorganizować ten turniej. Następnie zostały rozdane  puchary  dla drużyn oraz nagrody indywidualne.

Nagrody wręczali Pan wiceburmistrz Sławomir Owczarek, pan Ireneusz Stawowczyk, prezes KS „Hetman” Włoszczowa, pani Anna Wyrwał, dyrektor ZPO w Kurzelowie, oraz sołtys Kurzelowa pan Adam Stępniewicz.

Turniej organizowany był w ramach zadania publicznego „Bezpiecznie i zdrowo bawimy się na sportowo” realizowanego przez Klub Sportowy „HETMAN” Włoszczowa ze środków Gminy Włoszczowa.

Serdeczne podziękowania składam Panu Wiceburmistrzowi Sławomirowi Owczarkowi, a także Panom: Norbertowi Celebańskiemu, Karolowi Lichosikowi, Robertowi Wojtczykowi, Danielowi Podsiedlikowi, Marcinowi Szafrańskiemu, Łukaszowi Chuptysiowi, Dominikowi Stramskiemu, którzy obsługiwali turniej, dyrekcji i nauczycielom ZPO Kurzelów, Panu Sołtysowi, Kołu Gospodyń Wiejskich z Kurzelowa, sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się, że ta impreza odbyła się i zakończyła wielkim sukcesem – Sławomir Rogula.

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU

turniej-kurzelow-czerwiec-2015

Już w czwartek (2 lipca 2015 r.) zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Hetman Cup z udziałem młodych zawodników z Francji, Litwy oraz oczywiście Polski. Więcej o zbliżającego się turnieju przeczytasz tutaj.

Dołącz do Nas Facebooku

Podziel się informacją ze znajomymi