„MARATON PIŁKARSKI – 70 GODZIN Z HETMANEM”

Category: Aktualności

                                                       cały hetman

                                                                      
      W dniu 22.08.2017 r. od  godziny 10.00 na boisku wielofunkcyjnym przy Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej z cyklu ,,MARATON PIŁKARSKI – 70 GODZIN Z HETMANEM”, organizowany przez    Klub Sportowy Hetman Włoszczowa przy wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa. Współorganizatorem imprezy jest PCKR. 
Turniej jest skierowany do dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2001-2010 i będzie rozgrywany w różnych kategoriach wiekowych. Uczestnikiem może być każde dziecko, głównie z terenu Gminy Włoszczowa, które zgłosi się pod opieką rodzica lub opiekuna. Zapisy odbywać się będą w dniu turnieju.
Organizatorzy zapewniają podczas zawodów opiekę medyczną, napoje i poczęstunek. Przygotowali również upominki dla wszystkich uczestników. W czasie turnieju przewidziane jest spotkanie profilaktyczne.
Cała impreza ma na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku lokalnym, popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się dzieci na imprezach sportowych, propagowanie zdrowego i bezpiecznego trybu życia i wypoczynku na świeżym powietrzu oraz profilaktyki uzależnień. 

 


Zadanie publiczne pn.: „Maraton piłkarski – 70 godzin z Hetmanem” – cykl siedemdziesięciu godzin turniejów sportowych w ramach sportowego lata z HETMANEM oraz uczczenia 70 lat istnienia Klubu Sportowego Hetman Włoszczowa jest współfinansowane ze środków Gminy Włoszczowa