NA WIŚNIOWĄ PRZYJEŻDŻA WICELIDER ! W NIEDZIELĘ : HETMAN : ZDRÓJ !

Category: Aktualności

04.06.2017 – NIEDZIELA – 17.00 WŁOSZCZOWA ul.Wiśniowa – Stadion im.Mariana Górskiego

32 KOLEJKA  IV  LIGI  ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

Jeszcze kilkanaście dni i sezon 2016/17 w IV lidze świętokrzyskiej przejdzie do historii . Ale za nim to nastąpi , zespoły rozegrają jeszcze 3 kolejki . W tej najbliższej nasz HETMAN zmierzy się ze ZDROJEM BUSKO . To bardzo mocny przeciwnik , który zakończy ten sezon z wielkim niedosytem…..Dlaczego ? Ekipa Ireneusza Pietrzykowskiego otwarcie i od początku przyznawała że walczy o awans . Niestety marzenia o awansie trzeba będzie odłożyć o co najmniej  rok……Wiśle Sandomierz awansu to III ligi nie odbierze już nikt !  8 pkt. przewagi nad Buskiem mówi wszystko . Czy takie okoliczności "ułatwią"  zadanie HETMANOWI w najbliższą niedzielę ? Raczej nic z tych rzeczy . ZDRÓJ posiada naprawdę fajny zespół złożony z takich piłkarzy jak : Konrad Majcherczyk w bramce , Bartosz Styczyński i Norbert Kula w obronie czy Krystian Zaręba i najlepszy strzelec (17 br) Mateusz Dziubek w ataku . Na pewno będzie to "ciężka przeprawa"  i miejmy nadzieję , dobre piłkarskie widowisko .

                 pawlik                             i-pietrzykowski

        Urodzony w…..Busku trener  HETMANA Jacek PAWLIK                               Trener  Buska Ireneusz PIETRZYOWSKI  

                URODZINY   26.05.  W  DZIEŃ  MATKI  !!!                                                URODZINY  26.05.  W  DZIEŃ  MATKI  !!!

O co tak naprawdę walczy jeszcze zarówno HETMAN i BUSKO ?  Nasz KS na 8 miejscu a w dorobku 47 pkt. Przed nami NEPTUN 49 i ŁYSICA 50 pkt. Tak więc przy sprzyjających okolicznościach i własnych zwycięstwach pojawia się szansa na 6 miejsce dla włoszczowian .  Busko z dorobkiem 67 pkt walczy o pozycję nr 2 – walczy gdyż gonią go rezerwy KORONY KIELCE które mają tylko 2 oczka mniej w dorobku . Tak więc nie będzie to mecz o tzw. "pietruszkę" . 

W tym stuleciu HETMAN z BUSKIEM spotykał się 11-krotnie . 6 razy zwyciężał ZDRÓJ , 4-krotnie mecze kończyły się podziałem punktów a…….TYLKO RAZ (!) zwyciężył HETMAN . 30 maja 2013 roku wygraliśmy w Busku 3:2 ! W rundzie jesiennej tego sezonu przegraliśmy przy Kusocińskiego 0:1 . Jakim wynikiem zakończy się niedzielny pojedynek przy Wiśniowej ? 

Co słychać w szeregach gospodarzy meczu 32 kolejki ?  Pewne i smutne jednoczesnie jest jedno : Jacek Pawlik musi w tym meczu poradzić sobie bez czołowego obrońcy i kapitana w jednej osobie Grzegorza Małka. Kartka "złapana" w Końskich powoduje pauzę "Dziury" w meczu z wiceliderem……..Wielu zadaje sobie pytanie kto w bramce HETMANA w niedzielę ? Czy kapitalny występ ZIĘBAKOWSKIEGO w meczu z Neptunem może spowodować danie kolejnej szansy MIKOŁAJOWI ?  Decyzja w ręku trenera…….

ZAPRASZAMY  NA  TRYBUNY  PRZY  WIŚNIOWEJ  !!!

PRZYJDŻCIE  !  DOPINGUJCIE !  BĄDŻMY  RAZEM  Z  NASZYMI !!!

 

Dołącz do Nas Facebooku

Podziel się informacją ze znajomymi