NIEDZIELA PALMOWA W PIŃCZOWIE ! NIDA : HETMAN W KOLEJCE NR 23 !

Category: Aktualności

09.04.2017 – NIEDZIELA – 16.00 PIŃCZÓW UL.PAŁĘKI 26 23 KOL. IV LIGI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

NIDA PIŃCZÓWHETMAN WŁOSZCZOWA

HETMAN w poprzedniej kolejce przegrał pierwszy wiosenny mecz( z Łagowem 1:2) . NIDA PIŃCZÓW też minimalnie przegrała w lokalnych derbach z BUSKIEM 0:1 . Nie było by w tej porażce pińczowian nic dziwnego ,wszak pokonał ich kandydat do awansu – dream team ZDRÓJ.  Dodać należy ,niestety,że mecz z BUSKIEM był 15-tym (!!!) kolejnym meczem bez zwycięstwa NIDY ! Ostatni raz pińczowianie schodzili z boiska w roli zwycięzców …….4 września 2016 roku ! Wygrali wtedy z LUBRZANKĄ u siebie 2:0. Póki co NIDA na przedostatnim miejscu w tabeli a w doroku tylko 14 pkt. Widmo spadku powoli zagląda w oczy ekipie z ul.Pałęki…..HETMAN pomimo porażki ,na 7 miejscu w tabeli z dorobkiem 36 pkt. Przed nami niby łatwa droga po 6 punktów……Gramy przecież z dołującą NIDĄ a za tydzień podejmujemy u siebie UNIĘ SĘDZISZÓW . Oby nas te fakty nie uśpiły ! NIDA cały czas ma nadzieję na przerwanie tej nichlubnej passy i ma ku temu narzędzia . Po pierwsze trener : doświadczony Cezary Ruszkowski który sprowadził z Korony Kielce do Pińczowa napastnika Piotra Piwowara . Ciacia,Szafraniec czy w końcu "mózg drużyny" Mika to mocne atuty ekipy Ruszkowskiego. Łatwo nie będzie . W jesiennym pojedynku we Włoszczowie co prawda wygraliśmy z NIDĄ 4:1 ale pierwszą bramkę meczu zdobyli goście….Póżniej Łukasz Piotrowski wziął sprawy w swoje ręce i ustrzelił hattricka a dobił przyjezdnych Tomek Matuszewski.

Historia ostatnich spotkań pomiędzy HETMANEM a NIDĄ to miła historia . Miła dla piłkarzy z Wiśniowej ! Ostatnich 5 meczów to 4 zwycięstwa HETMANA i tylko 1 remis ! Ostatni mecz HETMANA w PIŃCZOWIE zakończył się niezwykle efektownie dla włoszczowian. Wygraliśmy 4:0 ! Mecze HETMANA z drużynami zamykającymi tabelę są niezwykle trudne i dramatyczne . Oby ta opinia nie sprawdziła się w niedzielę w Pińczowie….

Jacek Pawlik ma do dyspozycji wszystkich zawodników . Nikt nie pauzuje za kartki , kontuzji wykluczających z gry też w ekipie pana Jacka nie ma . Tak więc mobilizacja i dyscyplina taktyczna powinna wystarczyć by przywieżć ,z Pałęki 26,  3 punkty !!!

SPRAWMY SOBIE RADOSNĄ PALMOWĄ NIEDZIELĘ W PIŃCZOWIE !!!!!!

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi