NOKAUT W DERBACH !!! NAPRZÓD : HETMAN 0:3 ( 0:0 ) !!!

Category: Aktualności

13  KOLEJKA  IV  LIGI  ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

KS  NAPRZÓJĘDRZEJÓW  :  KS HETMAN WŁOSZCZOWA

0 : 3  ( 0 : 0 )

BRAMKI : 75 min. Tomasz Matuszewski , 85 min.Łukasz Oduliński , 90+1min. Łukasz Orzeł

Sędziował : Jakub PIERON

HETMAN : DYRAS – M.MAŁEK , M.WROŃSKI , CHUPTYŚ – ODULIŃSKI , CEGIEŁA , ORZEŁ , R.WROŃSKI(77 MICHAŁEK) , WALASEK – MATUSZEWSKI(86 RAJEK) , RAJCZYKOWSKI

nap-het1

Jak się wygrywa w Jędrzejowie , w dodatku 3:0 , to musi smakować ! I smakuje ! Piłkarze Pawlika powtórzyli wynik z przed roku a na dodatek pokonali Naprzód trzeci raz z rzędu , w kazdym z tych meczów strzelając 3 bramki ! Ten wynik to też trzecie kolejne zwycięstwo tej jesieni w lidze.

nap-het2

Wygrywamy piąty mecz w tym sezonie ale po raz pierwszy……nie tracąc bramki !  Hetman od początku prezentował się lepiej od gospodarzy ,bardziej chciał , był bardziej głodny sukcesu . Czujnie w obronie , wygrane główki w powietrznych pojedynkach , fajne akcje skrzydłami i bardzo aktywny atak : Matuszewski – Rajczykowski . To właśnie Tomek dzisiaj siał największy strach w szeregach obronnych jędrzejowian . Powinien być karny, właśnie na Tomku . Kilka minut póżniej Matuszewski znalazł się w sytuacji sam na sam z Pałaszewskim ! Pierwszy strzał wybronił golkiper Naprzodu , dobitka była niestety niecelna…..Do szatni Hetman schodził bez strzelonego gola ale z podniesionym czołem . Kilka  minut  po przerwie trener gospodarzy , sfrustrowany postawą swoich podopiecznych ,dokonuje potrójnej zmiany !

nap-het5

Zmiany na nic się zdały , nadal w piłkę gra Hetman a Naprzód się przygląda . Przyszła wreszcie 75 minuta i zapłata za dobry występ dla Matuszewskiego . Tomek otwiera wynik spotkania a jego koledzy cieszą się z jednobramkowego prowadzenia ! W międzyczasie umiejętności Dyrasa sprawdzają napastnicy miejscowych ( piękna parada + pewne interwencje na przedpolu) . Nadal napiera Hetman . Walasek popisuje się super asystą a Oduliński korzystając z niej strzela nie do obrony i jest praktycznie po meczu ! Pawlik za R.Wrońskiego wpuszcza Michałka a po kilku minutach za spracowanego Matuszewskiego , Rajka . Jakub Pieron dolicza 2 minuty a chwilę póżniej , w środku boiska , Orzeł przejmuje piłkę i po szybkim rajdzie strzela bramkę nr 3 dla Hetmana ! Gwizdek końcowy , jest radość z w pełni zasłużonego zwycięstwa ! Mimo kłopotów kadrowych ( nadal gramy bez G.Małka i Piotrowskiego) , powtórzyliśmy wynik z Jędrzejowa z ubiegłego sezonu . Przypadku tej niedzieli nie było . Wygrała drużyna lepsza i tu dyskusji nie ma . Po raz pierwszy też nie straciliśmy bramki na wyjeżdzie . Tak więc tylko się cieszyć i myśleć o następnych przeciwnikach . W kolejce nr 14 na Wiśniowej Hetman zmierzy się z czwartym w tabeli Neptunem Końskie . Mimo 8 miejsca Hetman ma do Neptuna tylko 3 pkt-y straty…