NOWINY WYELIMINOWAŁY HETMANA Z PUCHARU . NOWINY : HETMAN 3:0 (1:0).

GKS  NOWINY  :  KS HETMAN

3 : 0 (1 : 0)

BRAMKI :16min.ARKADIUSZ KASPRZYK  ,  47 i 83 min ADRIAN SOLNICA

HETMAN  :  ZIĘBAKOWSKI – M.MAŁEK( 68 CEGIEŁA) , M.WROŃSKI , CHUPTYŚ – WARGACKI( 46 TEKLAK) , DOROŻYŃSKI , ORZEŁ(68 PTAK) , BUGAJ , RAJEK – MATUSZEWSKI , R.WROŃSKI

Udział w Pucharze Polski , Hetman zakończył na IV rundzie . Kłopoty kadrowe (kontuzje i obowiązki w pracy) nie pozwoliły trenerowi Pawlikowi skorzystać z wielu zawodników . Do Nowin włoszczowianie przyjechali bez : G.Małka , Piotrowskiego , Odulińskiego , Michałka , Walaska , Dyrasa .W pierwszym składzie zobaczyliśmy Wargackiego , Dorożyńskiego i Rajka i dla nich to było cenne doświadczenie . Natomiast gospodarz spotkania wystąpił w swoim podstawowym zestawieniu i tylko Przemek Cichoń dołączył do drużyny dopiero w II połowie . Początek należał do Hetmana , ale niestety zagrożenia bramki GKS-u ta przewaga nie stwarzała . Po kwadransie to Nowiny wyszły z kontrą i strzeliły bramkę która jakby zachęciła miejscowych do odważniejszej gry . 2 minuty po przerwie było już 2:0 a Nowiny jeszcze odważniej zaczęły grać z IV-ligowcem . Hetman nie radził sobie z linią obronną gospodarzy , praktycznie nie oddaliśmy celnego strzału w światło bramki miejscowych . Zadebiutowali w seniorach juniorzy starsi : Radek Ptak i Krzysiek Teklak i trzeba powiedzieć że były to udane minuty tych młodych chłopców . Końcówkę meczu Hetman grał już siedmioma młodzieżowcami ( ! ) . Młodość została "skarcona" bramką na 3:0 i Nowiny awansowały do V rundy Pucharu . Rozgrywki pucharowe mamy już za sobą , trzeba teraz się skupić na walce o ligowe punkty . Przed Hetmanem regionalne derby z Naprzodem ! Oby kontuzjowani piłkarze Pawlika mogli wrócić na boisko…