PIĄTY MECZ,PIĄTA PORAŻKA … K.S. HETMAN : ŁAGÓW 2:3

Category: Aktualności

 hetman-wloszczowa-herb-logo  KS HETMAN : ŁKS GEORYT b594fbf9b47769e1953cfcd0fb0eb2c7f8af8e

                                    WŁOSZCZOWA        ŁAGÓW

                                                    2:3 (0:2)

 

                                          

5 MIN. 0:1 MAREK BASĄG, 10 MIN.0:2 MAREK BASĄG, 60 MIN.1:2 ŁUKASZ ODULIŃSKI, 75 MIN 2:2 MARCIN MICHAŁEK, 92 MIN. 2:3 (karny) BARTOSZ MALINOWSKI

HETMAN: KRAKOWIAK – G. MAŁEK, M. WROŃSKI, M. BUGAJ, Ł. CHUPTYŚ – M. MICHAŁEK, R. WROŃSKI ,Ł. ORZEŁ (46 Ł. ODULIŃSKI), M. MAŁEK – P. RAK (90 SZ. LIPNIAK), K. RAJCZYKOWSKI (78 P. CEGIEŁA)

CZERWONE KARTKI ( DWIE ŻÓŁTE): 70 MIN. R. WROŃSKI (HETMAN) ,70 MIN. D. PIOTROWICZ(ŁAGÓW)

      MECZ ZACZĄŁ SIĘ KOSZMARNIE DLA HETMANA. PO 10 MINUTACH BYŁO 2:0 DLA PRZYJEZDNYCH I SZANSE  NA CHOĆBY PUNKT ZMALAŁY DO MINIMUM. DOŚWIADCZENI PIŁKARZE ŁAGOWA KORZYSTALI Z BŁĘDÓW DEFENSYWY HETMANA, A TYM KTÓRY KOŃCZYŁ AKCJE ŁAGOWIAN BYŁ … OBROŃCA MAREK BASĄG! W 20 MINUCIE MOGŁO BYĆ JUŻ 0:3 ALE KRAKOWIAK NIE DAŁ SIĘ POKONAĆ W SYTUACJI SAM NA SAM SZMALCOWI ! W OKOLICACH 30 MINUTY HETMAN 3-KROTNIE SPRAWDZIŁ UMIEJĘTNOŚCI GOOLKIPERA  GOŚCI. KOLEJNO RAJCZYKOWSKI, MICHAŁEK I M. MAŁEK PRÓBOWALI ZDOBYĆ BRAMKĘ KONTAKTOWĄ, ALE MAJCHERCZYK Z KAŻDEJ Z TYCH SYTUACJI WYCHODZIŁ OBRONNĄ RĘKĄ.

   W PRZERWIE GROSZEK ZA ORŁA POSYŁA DO BOJU ODULIŃSKIEGO. OPASKĘ KAPITANA PRZEJMUJE MICHAŁEK. 55 MINUTA – MATEUSZ FRYC (URODZONY WE WŁOSZCZOWIE WYCHOWANEK BUCOVII) MINIMALNIE CHYBIŁ W SYTUACJI SAM NA SAM Z KRAKOWIAKIEM !!! KILKA MINUT PÓŹNIEJ – DOBRE PODANIE R. WROŃSKIEGO I ODULIŃSKI STRZELA BRAMKĘ DAJĄCĄ NADZIEJĘ NA DOBRY WYNIK! HETMAN JAKBY ODWAŻNIEJ I SKŁADNIEJ ZACZYNA GRAĆ. OD 70 MINUTY HETMAN I ŁAGÓW GRAJĄ W DZIESIATKĘ! ZA DRUGĄ ŻÓŁTĄ KARTKĘ Z BOISKA WYLATUJĄ: R. WROŃSKI I D. PIOTROWICZ! "WIĘCEJ MIEJSCA" NA BOISKU LEPIEJ SIĘ GRA – ZWŁASZCZA GOSPODARZOM … SUPER AKCJĘ RAK – CHUPTYŚ KOŃCZY MICHAŁEK I MAMY REMIS !!! CEL MINIMUM OSIĄGNIĘTY, ALE DO KOŃCA MECZU JESZCZE DŁUGI KWADRANS … W 85 MINUCIE CEGIEŁA (ZMIENIŁ RAJCZYKOWSKIEGO), DOSTAJE PODANIE OD ODULIŃSKIEGO. TUŻ PRZED BRAMKĄ ŁAGOWIAN, PRZESZKODZIŁ MU W ZDOBYCIU GOLA NA 3:2 OBROŃCA  ŁKS-U !!!

SĘDZIA DOLICZA DŁUGIE 5 MINUT. KOSZMAR Z PIERWSZEJ KOLEJKI (Z WIERNĄ) POWRACA. NIEPOTRZEBNA INTERWENCJA 19-LETNIEGO BRAMKARZA GOSPODARZY I MAMY … RZUT KARNY. MALINOWSKI Z 11 METRÓW "ROBI SWOJE" I TRZY PUNKTY JADĄ DO ŁAGOWA … PIĄTY LIGOWY POJEDYNEK PRZEGRANY RÓŻNICĄ JEDNEJ BRAMKI !

ZA TYDZIEŃ MECZ DRUŻYN ZAMYKAJĄCYCH IV-LIGOWĄ TABELĘ : KLIMONTOWIANKA KONTRA HETMAN ! OBY TRZY PUNKTY ZOSTAŁY ZABRANE DO AUTOBUSU … GOŚCI ! BRONI NIE SKŁADAMY, WALCZYMY DALEJ !!!