PIERWSZE ZWYCIĘSTWO HETMANA TEJ JESIENI !!!

Category: Aktualności

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – LUBRZANKA KAJETANÓW 2 : 0 ( 1 : 0 )

24 MINUTA 1:0 MARCIN MICHAŁEK , 72 MINUTA ŁUKASZ ODULIŃSKI ( KARNY )

HETMAN : DYRAS – ODULIŃSKI,G.MAŁEK,M.WROŃSKI,CHUPTYŚ – MATUSZEWSKI (85 TEKLAK),RAK (75 ORZEŁ), M.MAŁEK, R.WROŃSKI (75 CEGIEŁA), MICHAŁEK – RAJCZYKOWSKI (90 BUGAJ)

LUBRZANKA : ZIELIŃSKI – CEDRO,K.BRACHA,KUNDERA (75 BAKALARZ),MACIEJEWSKI – ZAWIERUCHA,SKRZYNIARZ (60 MAJCHRZYK), BOŻĘCKI ( 46 MIERNIK), ZWIERZYŃSKI ( 46 SOSIŃSKI) – CZENESZKOW, M.BRACHA

SĘDZIOWAŁ : SZCZEPAN GÓRCZYŃSKI

OKAZALE WYPADŁ PIERWSZY MECZ HETMANA POD WODZĄ NOWEGO TRENERA. JACEK PAWLIK USTAWIŁ HETMANA "PO SWOJEMU"…..ODULIŃSKI NA BOKU OBRONY, MICHAŁEK OFENSYWNIE Z PRZODU, RAJCZYKOWSKI OD POCZĄTKU W ATAKU. NA ŁAWCE :ORZEŁ,BUGAJ,CEGIEŁA . PO DOBRYM POCZĄTKU HETMANA ,TO GOŚCIE MOGLI PROWADZIĆ ! MICHAŁ BRACHA Z 25 METRÓW-NAD DYRASEM-TRAFIŁ W…….POPRZECZKĘ ! ALE PÓŻNIEJ NASI PRZEJĘLI INICJATYWĘ. W 24 MINUCIE UDOWODNILI ŻE POTRAFIĄ GRAĆ SKUTECZNIE . PODANIE DO RAJCZYKOWSKIEGO, PIĘKNA ASYSTA KRZYŚKA ,TYŁEM,PÓŁPRZEWROTKĄ, MICHAŁEK GŁOWĄ DOPEŁNIŁ FORMALNOŚCI- Z 5 METRÓW ! PROWADZIMY 1;0 ! GROŻNIE KONTRUJE LUBRZANKA -DYRAS MA PEŁNE RĘCE ROBOTY ! W 42 MINUCIE POWSTRZYMUJE KANONADĘ GOŚCI !!!

TRZY MINUTY PO PRZERWIE STRZELA, ALE SŁABO, CZENESZKOW, DYRAS ŁAPIE "W ZĘBY".  ZA CHWILĘ MATEUSZ MAŁEK MINIMALNIE CHYBIŁ PO STRZALE Z 25 METRÓW !  POMIĘDZY MINUTAMI 62 A 63 DYRAS CZYNI CUDA WE WŁASNEJ BRAMCE !!! BRONI STRZAŁY Z RODZAJU "NIE DO OBRONY"!  72 MINUTA HETMAN NAPIERA – FAUL NA RAKU TUŻ PRZED BRAMKĄ ZIELIŃSKIEGO ! KARNY, JAK NAJBARDZIEJ SŁUSZNY! KTO WYKONAWCĄ ? ŁUKASZ ODULIŃSKI Z ZIMNĄ KRWIĄ PODWYŻSZA NA 2;0 !

PAWLIK MĄDRZE REAGUJE , ZDEJMUJE UTRUDZONYCH DOBRĄ GRĄ :RAKA I R.WROŃSKIEGO – ZA NICH WPUSZCZA Z ŁAWKI :CEGIEŁĘ I ORŁA . DOBRE ZMIANY! ALE NA TYM NIE KONIEC. ZA ZMĘCZONEGO MATUSZEWSKIEGO WCHODZI TEKLAK(85 MIN) .ŻEBY ZYSKAĆ ŚWIEŻOŚĆ I TROCHĘ CZASU W 90 MINUCIE ZA RAJCZYKOWSKIEGO WCHODZI BUGAJ . SĘDZIA DOLICZA AŻ 5 MINUT ( BYŁY PRZERWY W GRZE).SKOJARZENIA Z MINUTAMI DOLICZNYMI MAMY FATALNE ( VIDE: WIERNA I ŁAGÓW!) W 93 MINUCIE, W SOBIE TYLKO ZNANY SPOSÓB, DYRAS "WYJMUJE" PIŁKĘ SPOD POPRZECZKI !!! W KOŃCU ZABRZMIAŁ OSTATNI GWIZDEK! WYGRYWAMY PIERWSZY TEJ JESIENI MECZ I TO DO ZERA ! Z CZWARTĄ EKIPĄ W TABELI KTÓRA ODNIOSŁA UPRZEDNIO CZTERY KOLEJNE ZWYCIĘSTWA !

POZYCJI W TABELI NIE POPRAWIAMY , ALE SAMOPOCZUCIE A JAKŻE ! W DOBRYCH NASTROJACH MOŻEMY MYŚLEĆ O NASTĘPNYCH SPOTKANIACH . JEST PRZEŁAMANIE ! BRAWA DLA PIŁKARZY, BRAWA DLA TRENERA !!! BOHATEREM MECZU ,BEZ DWÓCH ZDAŃ, DAMIAN DYRAS , ALE CAŁA DRUŻYNA ZASŁUZYŁA NA WIELKIE BRAWA !

Hetman - Lubrzanka

 Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi