Podsumowanie najmłodszych grup młodzieżowych K.S. HETMAN Włoszczowa c.d.

Category: Aktualności

Drużyny Orlika Młodszego 2009, Żaka Starszego 2010 i Żaka Młodszego 2011 rywalizowały w swoich grupach grając systemem Turniejowym.

„ORLIK MŁODSZY” Gr. 2 Rocznik 2009/2010

Drużyna rywalizowała w grupie z następującymi rywalami: DAP I Kielce, DAP II Kielce, AP Końskie, Wierna Małogoszcz. Zespół rozegrał 5 Turniejów, w sumie 20 meczy: wygrał 16 spotkań, zremisował 2 i przegrał 2, zdobył 50 punktów i zajął I miejsce, która dało awans do półfinału Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego.
Bramki: 49 – 15.
Strzelcy goli: Nikodem Siwek 9, Patryk Wójcik 9, Wiktor Rumin 5, Jakub Popczyk 4, Norbert Malinowski 3, Mateusz Rajek 3, Stasiu Kurzelowski 3, Piotrek Sierda 3, Szymon Matuszewski 2, Michał Górski 2, Maciej Wojtasik 2, Adrian Urusiński 1, Daniel Nowak 1, Mateusz Michałek 1, Szymon Teklak 1.

W Drużynie grają: Michał  Górski, Kacper Jarzębski, Stasiu Kurzelowski, Filip Maciejczyk, Norbert Malinowski, Szymon Matuszewski, Mateusz Michałek, Daniel Nowak, Jakub Popczyk, Mateusz Rajek, Wiktor Rumin, Piotrek Sierda, Nikodem Siwek, Paweł Stępień, Marek Szymański, Mikołaj Szymański, Szymon Teklak, Adrian Urusiński, Maciej Wojtasik i Patryk Wójcik.
Trener: Hubert Wójcik.

„ŻAK STARSZY” Gr. 4 Rocznik 2010

W rundzie jesiennej K.S. HETMAN Włoszczowa w roczniku 2010 – Żak starszy – wystawił dwie Drużyny, które rywalizowały z Deko Włoszczowa i GLKS Krasocin.
Rozegrano dwa Turnieje – obydwa zorganizowane przez nasz Klub na boisku ORLIK przy ZSP Nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie. Drużyna K.S. HETMAN I wygrała wszystkie swoje mecze zdobywając komplet 18 punktów i stosunek bramek 56 – 2, pokonując dwukrotnie wysoko Deko Włoszczowa 12:0 i 14:0, GLKS Krasocin 6:0 i 10:0 i swoich kolegów K.S. HETMAN II 7:1, 7:1. Drugi zespół zajął II miejsce w grupie, zdobył 12 punktów, bramki: 21:16, przegrywając tylko dwukrotnie ze swoimi kolegami K.S. HETMAN I, a pokonując dwukrotnie Deko Włoszczowa 5:0 i 5:1, GLKS Krasocin 6:1 i 3:0.
W Turniejach wystąpiło 23 zawodników, a najwięcej bramek zdobyli:
Filip Walasek 15, Nikolas Łapot 15, Dawid Kocełuch 11, Oskar Komosa 7.
Trener: Sławomir Jarmuda.

„ŻAK MŁODSZY” Gr. 2, Rocznik 2011

W grupie trenuje ponad 30 młodych piłkarskich adeptów, z których utworzono dwie Drużyny, które uczestniczyły w rozgrywkach prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki nożnej w Kielcach – kategoria ŻAK MŁODSZY. Były to drużyny: K.S. HETMAN Włoszczowa I i K.S. HETMAN Włoszczowa II.
W ramach tych rozgrywek rozegraliśmy 3 Turnieje Mistrzowskie, w których mierzyliśmy się z następującymi drużynami: Korona I Kielce, Korona II Kielce, AP I Końskie i AP II Końskie.
Pierwszy z turniejów rozegrany został w Końskich w dniu 16.09.2018r. Dla większości naszych zawodników było to pierwsze spotkanie z rówieśnikami z innych klubów. Jednak już w pierwszym meczu przeciwko gospodarzom z AP I Końskie nasi mali zawodnicy pokazali, że będą jednak w stanie skutecznie walczyć o zwycięstwa pokonując ich 2:1. W sumie w turnieju uzyskaliśmy: K.S. HETMAN Włoszczowa I – 6 pkt., K.S. HETMAN Włoszczowa II – 0 pkt. Wyróżniającymi zawodnikami w naszych zespołach byli Piotr i Paweł Śliwińscy oraz Alan Pasoń.
Kolejny turniej rozegraliśmy w Kielcach przy Al. Legionów w Kielcach. Wydawać by się mogło, że w drugim Turnieju powinno być nieco łatwiej, jednak rzeczywistość okazała się inna. Pierwszy zespół uzyskał 4 pkt, a drugi 0pkt. W tym Turnieju wyróżniał się Wiktor Kozieł.
Ostatni jesienny turniej rozegraliśmy we Włoszczowie w dniu 06.10.2018.
Będąc gospodarzem uzyskaliśmy kolejno K.S. HETMAN Włoszczowa I – 7pkt., K.S. HETMAN Włoszczowa II 0pkt. W tym Turnieju świetnie zaprezentowali się bracia bliźniacy Piotr i Paweł Śliwińscy, a także Patryk Turczyn.
Uczestniczyliśmy także w eliminacjach turnieju o Puchar Tymbarku organizowanego przez PZPN jako drużyna „HETMANIK” Włoszczowa.
Dzięki wytrwałej „pracy” w ciągu 3 miesięcy i bardzo wysokiej frekwencji na zajęciach udało się wypracować pewne podstawy, które zostały przeniesione na boisko, właśnie w eliminacjach Turnieju o Puchar Tymbarku. Rozegraliśmy dwa mecze eliminacyjne – oba zostały wygrane w przekonującym stylu: po 6:0. Najpierw odnieśliśmy zwycięstwo nad szkołą z Łopuszna, a następnie nad szkołą z Konieczna. Dzięki tym wygranym Drużyna uzyskała awans do Finałów Województwa Świętokrzyskiego, które zostaną rozegrane wczesną wiosną.
Trener: Łukasz Chuptyś.