PRZEDSTAWICIELE HETMANA NA WIGILII ŚZPN .

Category: Aktualności

REPREZENTACJA  HETMANA NA ZWIĄZKOWEJ WIGILII

W piątek 16 grudnia przedstawiciele Klubu Sportowego Hetman Włoszczowa, pan Sławomir Owczarek, zastępca burmistrza, który jest jednocześnie delegatem klubu, oraz kierownik organizacyjny klubu Sławomir Rogula uczestniczyli w piłkarskiej wigilii ŚZPN, która odbyła się w hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach. Spotkało się na niej blisko 200 działaczy piłkarskich. Znamienici goście, przyjaciele świętokrzyskiego futbolu, przedstawiciele stu klubów, od ekstraklasy do klasy B.

Rozpoczęło się od muzycznego występu kwartetu smyczkowego Giocosso, który zagrał jedną z najpiękniejszych polskich kolęd, "Wśród nocnej ciszy". Część oficjalną poprowadził prezes ŚZPN, Mirosław Malinowski.

Potem przyszła kolej na życzenia od gościa wyjątkowego – biskupa Mariana Florczyka. Jego Eminencja, składając życzenia, dużo mówił o budowaniu silnego futbolu, o jedności i zrozumieniu. Następnie wszyscy zebrani, łamiąc się opłatkiem, składali sobie życzenia. Ostatnim akordem piątkowego spotkania było kosztowanie świątecznych potraw przygotowanych przez kucharzy hotelu Tęczowy Młyn.

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi