,,PRZEDSZKOLE HETMANA’’ z wizytą w Kurzelowskim Przedszkolu.

Category: AktualnościPrzedszkole Hetmana

W piątek 25 września do Przedszkola Samorządowego w Kurzelowie przybyli z wizytą przedstawiciele Klubu Sportowego Hetman Włoszczowa w osobach trenera grup młodzieżowych Karola Lichosika oraz kierownika klubu Sławomira Roguli. Na początku spotkania z przedszkolakami przedstawiciele klubu przedstawili się a następnie opowiedzieli o swojej działalności oraz jakie korzyści płyną z ćwiczeń koordynacyjno ruchowych i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Następnie dzieci wraz ze swoimi opiekunkami wyszły na boisko szkolne, gdzie trener Hetmana przeprowadził z nimi kilka ćwiczeń i zabaw z piłką mających pokazać im jak fajnie jest spędzać aktywnie czas w duchu rywalizacji i zabawy. Rywalizacja i zaangażowanie dzieci była bardzo duża, widać było w śród nich dużo emocji i podniececenia. Do rywalizacji przyłączyły się również Panie Przedszkolanki które z uśmiechem wykonywały ćwiczenia. Potem dzieci uczyły się kopać piłkę do bramki. Na zakończenie zebranym w kole przedszkolakom i ich opiekunkom trener Karol Lichosik serdecznie podziękował za udział w zajęciach, a kierownik klubu wręczył wszystkim uczestnikom upominki.

KS Hetman Włoszczowa serdecznie dziękuje pracownikom przedszkola w Kurzelowie Paniom Krystynie Rydzek, Iwonie Soleckiej, Edycie Wilcząb oraz Bronisławie Rusak. Serdeczne podziękowania należą się również Pani Paulinie Kozie i Panu Norbertowi Celebańskiemu którzy pomogli zorganizować to spotkanie.

20150925_113707Więcej zdjęć z imprezy tutaj

Jest to pierwsza z wizyt w przedszkolach w tym roku szkolnym jakie planujemy w nadchodzącym czasie.

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi