PRZEGRALIŚMY CHOĆ WCALE NIE MUSIELIŚMY. HETMAN : KORONA II KIELCE 1:3 (0:0)

Category: Aktualności

26  KOLEJKA  IV  LIGI  ŚWIĘTOKRZYSKIEJ 

HETMAN : KORONA II

1 : 3 ( 0 : 0 )

BRAMKI :52m.1:0 Marcin Jarmuda,66 m. 1:1 Michał Smolarczyk , 82m. 1:2 Jakub Kotarzewski(karny), 92m.1:3 Maciej Górski

Sedziował : MARCIN  SZREK

HETMAN : DYRAS – G.MAŁEK (K), M.WROŃSKI, M.MAŁEK – RAJEK (82 RAJCZYKOWSKI), CEGIEŁA, ORZEŁ, JARMUDA, MATUSZEWSKI (77 ODULIŃSKI) – R.WROŃSKI, PIOTROWSKI

KORONA : OTCHENASHENKO – GABOVS (50 PIETRAS), CEDRO, BEDNARSKI, KOLASA, SŁABY(K) (68 BORCZYŃSKI), UNIAT, KOTARZEWSKI, GÓRSKI, SMOLARCZYK (89 JASIAK)

Żółte kartki : M.Wroński, R.Wroński – M.Cedro,M.Smolarczyk,M.Górski

Po dwóch "sobotnich triumfach" przyszła "sobotnia porazka" …….Po zwycięstwach z Unią i Alitem, przegraliśmy z rezerwami Korony. Czy aby na pewno tak musiało być……? Zaczęło się od mocnego uderzenia ,w 7 minucie,Słabego – ale Dyras piękna paradą zapobiegł utracie bramki ! 6 minut póżniej "kąsliwie" uderzył Rafał Wroński  ,bramkarz Korony piłkę złapał. W 24 minucie powinno być 1:0 dla HETMANA ! Najpierw Jarmuda póżniej Piotrowski mogli uszczęśliwić kibiców KSH ! Zabrakło szybkiej decyzji Marcina lub lepszego ułożenia stopyŁukasza. 9 minut póżniej zrobiło się grożnie pod bramką Dyrasa ! Na szczęście Smolarczyk uderzył ………wzdłuż naszej bramki ! Końcówka I połowy to dwie sytuacje do zmiany wyniku . Najpierw Piotrowski,strzelił trochę nieczysto i za lekko – chwilę pózniej Uniat usiłował pokonać Dyrasa strzałem głową! Z obydwu sytuacji bramkarze wyszli obronną ręką !

Drugą połowę obie druzyny zaczęły bez zmian. 7 minut po przerwie HETMAN zadał niespodaiewany cios Koronie . Piękną asystę wykonał Mateusz Małek a Marcin Jarmuda pokonując  Otchenashenkę ,sprawił sam sobie urodzinowy prezent !!!  1:0 dla HETMANA …no i się zaczęło. Zaczęło się "dziwne" zachowanie piłkarzy gości …..Nagle zaczęli "padać trupem" w naszym polu karnym . Bez reakcji -ale do czasu . Bramkę na 1:1 straciliśmy "na własne życzenie" . Korona wykonywała rzut rożny . Najpierw "setkę" wybronił Dyras ! Niestety chwilę zagapienia w defensywie przypłacilismy utratą bramki…..Smolarczyk to "uśpienie" wykorzystał i popsuł humory kibicom HETMANA ! Mamy remis . Coraz więcej pretensji mieli obserwatorzy tego meczu do pracy arbitrów. Około 80 minuty gwizdek sędziego wprawił w osłupienie chyba wszystkich obecnych na stadionie……..Mamy ……karnego dla Korony !!! Nikt nie wie z jakiego powodu !!! Nikt poza "głównym"…..  Kotarzewski nie myli się i z "11 metra" pokonuje Dyrasa.  Kilka chwil póżniej bramkarz gości taranuje w polu karnym Grzegorza Małka ! Wszyscy widzieli oprócz ….."głównego". Faulowany w "16" był też Jarmuda, ale gwizdka nie usłyszeliśmy……Włoszczowianie dążyli do wyrównania, Pawlik wpuścił do gry dwóch ofensywnych graczy . Jednak ani Oduliński ani Rajczykowski nie odwrócili losów spotkania . HETMAN atakował ośmioma, dziewięcioma zawodnikami . To odkrycie się w defensywie wykorzystali goście i w czasie doliczonym postawili "kropkę nad i " w 92 minucie Górski ustalił wynik a HETMAN musiał pogodzić się z drugą wiosenną porażką……Trudno pogodzić się z porażką na którą się nie zasłużyło ! Przegrana z zapleczem ekstraklasy wstydu nie przynosi ale okoliczności w jakiej została poniesiona irytują !!!

Tracimy filar obrony .Marcin Wroński otrzymuje 8 żółtą kartkę i w Bodzentynie nie wystąpi . Za to do gry wracają ,po pauzie kartkowej, Walasek i Chuptyś . Jedziemy 3 maja do Bodzentyna ! Jedziemy wygrać ! Jest piłkarska złość i mobilizacja !

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi