REGIONAL DERBY NR 16 ! W NIEDZIELĘ JEDZIEMY DO RADOSZYC !

Category: Aktualności

26.03.2017 – NIEDZ – 15.00 – RADOSZYCE 21 KOLEJKA IV LIGI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

PARTYZANT RADOSZYCE – HETMAN WŁOSZCZOWA

W najbliższą niedzielę przed HETMANEM pojedynek derbowy . Tak od lat nazywane są mecze HETMANA z PARTYZANTEM . Z ciekawostek derbowych ,trzeba dodać że oba KLUBY w tym roku obchodzą swoje …….70-lecie !  W kolejce nr 21 spotkamy się już po raz 16 -ty . Dotychczas 7-krotnie lepszy był HETMAN , 6 razy wygrywał Partyzant a 2-krotnie mecze były nierozstrzygnięte . Stosunek bramek 23:15 na korzyść HETMANA . Ostatni pojedynek obu zespołów ,jesienią we Włoszczowie zakończył sie 6-bramkowym remisem 3:3 !  Wiosnę 2017 HETMAN rozpoczął koncertowo – od 3 zwycięstw ! Partyzant ,w 3 marcowych kolejkach zdobył tylko 2 pkt-y….remisy z Naprzodem i Neptunem + porażka z Buskiem . Po 20 kolejkach, HETMAN na 6 miejscu z dorobkiem 35 pkt-ów a Partyzant na pozycji nr 12 z dorobkiem 21 pkt-ów .  

Piłkarze PawlikaJacka lubią grać trudne mecze a do takich zaliczają się derby z Radoszycami . Wszyscy powinni być gotowi do gry . Kontuzji czy kartek wykluczających z występu w zespole nie ma . Do treningowego cyklu wrócili już : Grzegorz Małek , Łukasz Oduliński. Tomek Matuszewski też puka do pierwszego składu . W szeregach przeciwnika na pewno nie zobaczymy : Andrija Korola i Jakuba Jaśkiewicza . Niepewny jest też występ Grzegorza Samburskiego .Ale to już nie nasze zmartwienia……

KOMISARSKI czy PAWLIK ? Który z trenerów lepiej ustawi swój zespół na niedzielne derby ? Kto z tarczą a kto na tarczy ? Ciekawie ,jak zwykle będzie na ul.Sportowej w niedzielne popołudnie !  EMOCJE ,BRAMKI I……ZWYCIĘSTWO !  NA TO CZEKA PIŁKARSKA WŁOSZCZOWA !

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi