REGIONAL DERBY W NIEDZIELĘ ! NAPRZÓD vs HETMAN !!!

Category: Aktualności

KS NAPRZÓD JĘDRZEJÓW – KS HETMAN WŁOSZCZOWA

16.10.2016 – NIEDZIELA – 15.00 – JĘDRZEJÓW UL.SPORTOWA 1 – 13 KOLEJKA IV LIGI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ.

W najbliższą niedzielę , w ramach 13 kolejki IV ligi , kolejne regionalne derby NAPRZÓD : HETMAN .  Ten szczególny piłkarski pojedynek ,od lat wzbudza wielkie emocje pośród kibiców i piłkarzy obydwu klubów . W poprzednim sezonie 2-krotnie lepsi okazali się włoszczowianie . Rok temu w pażdzierniku w Jędrzejowie Hetman ograł Naprzód 3:0 i to w sytuacji gdy zajmował ostatnie miejsce w tabeli a Naprzód był tej tabeli liderem ! We Włoszczowie , w rundzie rewanżowej , ubiegłego sezonu również włoszczowianie cieszyli się z 3 pkt-ów . Hetman pokonał Naprzód 3:1.

W sezonie obecnym , po 12 kolejkach , Hetman z Naprzodem są sąsiadami w tabeli . Na 8 miejscu Włoszczowa 17pkt , na 9-tym Jędrzejów 16 pkt.  Tak więc znowu gramy o "6pkt" !  W jakiej formie tej  jesieni jest Naprzód ? Wyniki osiąga trochę zagadkowe……Przegrywa niespodziewanie u siebie z Nidzianką 3:5 , by za niedługo ograć w Połańcu Czarnych 5:1 !!!  Na uwagę zasługuje też wygrana z wyżej notowanym Neptunem .

Hetman w ostatnich 2 kolejkach odniósł 2 zwycięstwa . Z Bielinami na wyjeżdzie oraz z Pogonią u siebie . Tak więc nastroje w drużynie są pozytywne , zwłaszcza że te punkty zdobyte zostały pomimo dużych kłopotów kadrowych . Szkoda tylko że te kłopoty nie minęły , no może nie wszystkie . Nadal nie możemy liczyć na Grzegorza Małka  i Łukasza Piotrowskiego (kontuzje) . Nie wiadomo czy zdolny do gry będzie Paweł Rak. Wraca po pauzie kartkowej Rafał Wroński , jest też kilku zawodników z lekkimi urazami ale ci zapewne będą gotowi do derbów . Jak zestawi  na niedzielny pojedynek , pierwszą jedenastkę trener Pawlik ? Odpowiedż w niedzielę przed 15-tą .  4 pażdziernika ubiegłego roku Hetman pod wodzą pana Jacka spisał się w Jędrzejowie wyśmienicie : Rajczykowski strzelił bramkę w 13 minucie a póżniej Michałek dołożył dwie ! 

JEDZIEMY  DO  JĘDRZEJOWA  PO  ZWYCIĘSTWO   !!!

Dołącz do Nas Facebooku

Podziel się informacją ze znajomymi