Spotkanie z Bogdanem Wentą

Category: Aktualności

W dniu 15.09.2017r w Domu Kultury we Włoszczowie  odbyło się spotkanie młodzieży ze Stowarzyszenia „Młodzi Wolą Inaczej”  z Posłem do Parlamentu Europejskiego Bogdanem Wentą. Włoszczowska młodzież oraz członkowie Zarządu naszego Klubu mieli możliwość wymiany poglądów oraz spostrzeżeń na tematy sportowe jak również czysto polityczne.

Poseł opowiadał o czasach jak był zawodnikiem następnie o swojej pracy trenerskiej. Nie brakowało pytań na tematy polityczne i sprawowanie mandatu Posła do Parlamentu Europejskiego. Podczas spotkania  Poseł wręczył na ręce Prezesa Klubu Hetman Włoszczowa  Ireneusza Stawowczyka  pamiątkowy grawerton z życzeniami  z okazji jubileuszu 70-lecia Klubu.
„Składam serdeczne gratulacje i podziękowania za dotychczasową działalność, upowszechnianie i promowanie sportu  w rejonie świętokrzyskim.
Życzę wszelkiej pomyślności w realizacji zamierzeń związanych ze sportem oraz dalszych sukcesów  szkoleniu i wychowywaniu kolejnych pokoleń młodych sportowców”.
Jest to niewątpliwie ważne wyróżnienie dla Klubu, a w przyszłości możliwość nawiązania współpracy ze znanym sportowcem, trenerem i europarlamentarzystą. 

Dołącz do Nas Facebooku

Podziel się informacją ze znajomymi