TEJ NIEDZIELI ZAGRAJĄ… SĄSIEDZI W TABELI !!! HETMAN : ŁAGÓW.

Category: Aktualności

02.04.2017 – NIEDZIELA – 16.00 – WŁOSZCZOWA  UL. WIŚNIOWA 66

STADION  IM.  MARIANA  GÓRSKIEGO

22  KOLEJKA  IV  LIGI  ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

KS  HETMANŁKS  ŁAGÓW

To będzie już piąty wiosenny mecz HETMANA . Na Wiśniową tej niedzieli zawita mocna ekipa ŁKS ŁAGÓW . W tabeli jesteśmy sąsiadami i to sąsiadami z identycznym dorobkiem . ŁKS na miejscu 6-tym ,HETMAN na pozycji nr 7.  Dorobek punktowy identyczny 36 oczek . Liczba zwycięstw ,remisów i porażek jednakowa : 10-6-5 ! W bramkach też bardzo podobnie : ŁKS 44:30 , HETMAN 42:31 . Dotychczas spotykaliśmy się w IV lidze 13-krotnie . 6 razy wygrywał HETMAN , 4 razy górą był ŁKS a 3-krotnie wynik był nierozstrzygnięty . Stosunek bramkowy korzystny dla włoszczowian 23:18 . Ostatnie 3 pojedynki pomiędzy w/w ekipami kończyły się niestety pomyślnie dla łagowian . Nadomiar złego w każdym z tych meczów traciliśmy po 3 bramki…..Jesienią w Łagowie wygrali miejscowi 3:0 . 

Trenerem ŁKS-u jest były piłkarz i znana pośtać świętokrzyskiej piłki Paweł Jaworek . W ekipie Jaworka doświadczeni piłkarze : w bramce były golkiper HETMANA Alex Shram , Dulak, Basąg czy Malinowski to starzy wyjadacze na kieleckich boiskach .W ataku ŁKS-u Karol Mojecki zdobywca 12 bramek w tym sezonie . 6 miejsce to nie przypadek , celem łagowian na pewno jest miejsce w  ścisłej czołówce tabeli.

Co słychać w naszych szeregach ? Piłkarze Jacka Pawlika niezadowoleni z remisu w Radoszycach . Oby piłkarską złość i  niedosyt przelali na walkę i zaangażowanie w niedzielnym pojedynku z ŁKS-em ! Jeśli chodzi o kadrę to na pewno nie zagra w 22 kolejce Mateusz Małek (nadmiar żółtych kartek) . Za to na pewno do kadry meczowej wróci  Grzegorz Małek (brat Mateusza). To znakomita wiadomość ! Na wiosenny debiut czekają : Łukasz Oduliński (7 br.) i Tomasz Matuszewski (4 br.) . Wszyscy gotowi do gry !!! Trzeba ten mecz poprostu wygrać !!!

WIŚNIOWA  g.16.00 !!!! ZAPRASZAMY  NA  SŁONECZNE  TRYBUNY  STADIONU  IM.  MARIANA  GÓRSKIEGO  !!!!!!!!

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi