TRAMPARZE MŁODSI HETMANA GRALI NA UKRAINIE !

Category: Aktualności

W dniach 16 – 19 03 2016 drużyna Trampkarza młodszego Klubu Sportowego Hetman Włoszczowa przebywała i brała udział w turnieju piłkarskim w Mosciskach na Ukrainie. W rozgrywkach wzięło udział 9 zespołów z Polski i Ukrainy. Poziom zawodów był bardzo wysoki na co wpływ miały takie drużyny jak Karpaty Lwów, SMS Mosciska czy Szkółka piłkarska z Zaporoża. Nasi młodzi Piłkarze spisali się bardzo dobrze, zajęli czwarte miejsce pokonując między innymi zwycięzców całego Turnieju SMS Mosciska.

Turniej Był bardzo ciężki, kosztował nas wiele wysiłku ponieważ graliśmy ze znakomitymi drużynami których cechowała  doskonała gra zespołowa oraz dyscyplina taktyczna. Dlatego jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników którzy również pokazali że tworzą zgrany kolektyw co udowodnili na boisku zdobywając przy tym bezcenne doświadczenie – powiedział trener naszej drużyny Karol Lichosik.

20170327 ukraina 2

Drużyna Hetmana wystąpiła w składzie-Jakub Mikoda, Mikołaj Majchrzak, Jakub Smolarczyk, Jakub Wilk, Paweł Toborek, Mateusz Tatar, Damian Zbierański, Paweł Zasada, Rafał Nowak, Dawid Kusa, Dawid Bąk, Igor Wójcik. Trener – Karol Lichosi. Kierownicy i opiekunowie Drużyny- Robert Wojtczyk i Norbert Mikoda, Cezary Ciupa, Marcin Szafrański.

Warto dodać, że dzięki współpracy naszego Hetmana i Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Mościsk jest to już kolejne zaproszenie dla naszych młodych piłkarzy na Ukrainę(dodajmy jeszcze że niedawno drużyna z Ukrainy gościła we Włoszczowie na Turnieju Hetman Cup2017). Dzięki czemu włoszczowska młodzież ma niepowtarzalną okazję poszerzania swoich horyzontów, rywalizowania i poznawania kultury oraz obyczajów naszych wschodnich sąsiadów.

20170327 ukraina 1

Nasze dzieci i młodzież uczestnicząc w wielu Ogólnopolskich i Międzynarodowych turniejach w kraju i za granicą ma możliwość nawiązywania nowych znajomości i poznawania innych obyczajów. Z każdego wyjazdu przyjeżdżają bogatsi o nowe doświadczenia które na pewno przydadzą się im w dalszym życiu.

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi