Turniej Mini-Euro z Hetmanem 2016

Category: Aktualności

W dniu 25.08.2016 r. od godziny 16.00 na boisku wielofunkcyjnym przy Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie rozegrany został Turniej Piłki Nożnej ,,MINI EURO Z HETMANEM”, organizowany przez Klub Sportowy Hetman Włoszczowa przy wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa. Współorganizatorem imprezy jest PCKR.

Turniej był skierowany do dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2007/2008 oraz 2009 i młodsi. Uczestnikiem mogło być każde dziecko, głównie z terenu Gminy Włoszczowa, które zgłosi się pod opieką rodzica lub opiekuna.

Udzał w zawodach wzięło ok. 60 dzieci.

Podczas zawodów organizatorzy przygotowali napoje i poczęstunek. Przygotowali również nagrody dla wszystkich uczestników. W czasie turnieju odbyło się spotkanie profilaktyczne z policjantem z Powiatowej Komendy Policji we Włoszczowie na temat ,,używania groźnych przedmiotów, urządzeń i substancji’’ oraz ,,kontaktów z osobami obcymi’’.

Cała impreza miała na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku lokalnym, popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się dzieci na imprezach sportowych, propagowanie zdrowego i bezpiecznego trybu życia i wypoczynku na świeżym powietrzu oraz profilaktyki uzależnień.

Na zakończenie nagrody młodym piłkarzom wręczali przybyli goście Wiceburmistrz Pan Sławomir Owczarek i Dyrektor PCKR Pani Jolanta Tyjas.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU „MINI EURO Z HETMANEM”
Rocznik 2007/2008

1. Francja
2. Portugalia
3. Hiszpania
4. Polska

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU „MINI EURO Z HETMANEM”
Rocznik 2009 i młodsi

1. Niemcy
2. Portugalia
3. Polska
4. Francja

Zadanie ,,Włoszczowskie MINI EURO 2016 – cykl turniejów sportowych w ramach sportowego lata z HETMANEM” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Włoszczowa.