Turniej MiniEuro z Hetmanem

Category: Aktualności

W dniu 25.08.2016 r. od godziny 16.00 na boisku wielofunkcyjnym przy Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej ,,MINI EURO Z HETMANEM”, organizowany przez Klub Sportowy Hetman Włoszczowa przy wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa. Współorganizatorem imprezy jest PCKR.

Turniej jest skierowany do dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2007/2008 oraz 2009 i młodsi. Uczestnikiem może być każde dziecko, głównie z terenu Gminy Włoszczowa, które zgłosi się pod opieką rodzica lub opiekuna. Zapisy odbywać się będą w dniu turnieju.

Organizatorzy zapewniają podczas zawodów opiekę medyczną, napoje i poczęstunek. Przygotowali również nagrody dla wszystkich uczestników. W czasie turnieju przewidziane jest spotkanie profilaktyczne z policjantem na temat ,,używania groźnych przedmiotów, urządzeń i substancji’’ oraz ,,kontaktów z osobami obcymi’’.

Cała impreza ma na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku lokalnym, popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się dzieci na imprezach sportowych, propagowanie zdrowego i bezpiecznego trybu życia i wypoczynku na świeżym powietrzu oraz profilaktyki uzależnień.

miniturniej

Zapraszamy dziewczynki i chłopców z roczników 2009, 2008, 2007 i młodszych, ich rodziców i opiekunów oraz wszystkich sympatyków aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – Klub Sportowy Hetman Włoszczowa

Zadanie ,,Włoszczowskie MINI EURO 2016 – cykl turniejów sportowych w ramach sportowego lata z HETMANEM” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Włoszczowa.