Udana inauguracja

Category: Trampkarz Młodszy 2008/2009

Udanie wypadła inauguracja drużynie trampkarzy starszych Hetmana Włoszczowa występujących na wiosnę sezonu 2015/2016 w grupie finałowej.

Początek spotkania był dość nerwowy w wykonaniu obu zespołów. Pierwsi poważniej zagrozili gospodarze. Ze strzałem Kacpra  Klapy poradził sobie jednak bramkarz gości. Z dystansu uderzali jeszcze Sornat, Wrona i Sójka. Groźnie prawym skrzydłem szarżował Kubicz. Z rzutu wolnego zaskoczyć bramkarza przyjezdnych próbował również Maciejewski. Zespół z Ostrowca zagroził jeszcze w pierwszej połowie, ale Gieroń nie dał się zaskoczyć. Czujnie zagrała defensywa Ciupa, Maciejewski, Krzysztofik i Gierbuszewski choć przydarzył się jeden błąd. Zła komunikacja pomiędzy Krzysztofikiem i naszym bramkarzem mogła nas wiele kosztować. W drugiej połowie minimalnie głową chybił Kubicz, a Sornat strzelił w…. słupek! Dobrą sytuację w zamieszaniu podbramkowym miał Wiktor Malinowski, ale uderzył zbyt słabo. W 70 minucie na  indywidualną  akcję w polu karnym zdecydował się Szczepan Wrona, który był faulowany i arbiter wskazał na 11 metr. Sprawiedliwość wymierzył sam poszkodowany. Wynik do końca nie uległ już zmianie, a  zespół gospodarzy mógł odtańczyć swój  taniec radości.  

KS HETMAN Włoszczowa  – KSZO Ostrowiec 1: 0 (0:0).

Szczepan Wrona (K) 70

KADRA: Gieroń, Ciupa(K), Krzysztofik, Maciejewski, Gierbuszewski,  Kubicz, Klapa, Sójka, Kapuściak, Sornat, Stawowczyk., Wrona, Szostkiewicz, Wiktor Malinowski, Kusa, Waligórski, Fidera, Janicki. Trener Dariusz Dąbrowski.

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi