UMOWA PARTNERSKA HETMAN WŁOSZCZOWA – SPRAWNIEJSI.PL

Category: Aktualności

W dniu 8 października 2015 r. została zawarta umowa partnerska pomiędzy Klubem Sportowym Hetman Włoszczowa a Stowarzyszeniem Sprawniejsi.pl. Ponieważ oba stowarzyszenia działają na tej samej płaszczyźnie, to od teraz będą się wzajemnie wspierać. Zobowiązują się do pomocy swojemu partnerowi m.in. w zajęciach treningowych dla niepełnosprawnych w sekcjach piłki nożnej i siatkowej, lekkoatletycznych oraz na basenie, udostępnianiu swojego sprzętu sportowego, wsparcia logistycznego w organizowaniu turniejów i zawodów sportowych, w sprawach organizacyjnych itp.

Umowę podpisali: ze strony Hetmana Prezes Ireneusz Stawowczyk, a ze strony Sprawniejszych Prezes Michał Szafrański. Inicjatorem zawarcia umowy partnerskiej jest Sławomir Rogula, który jest kierownikiem organizacyjnym KS Hetman i jednocześnie członkiem komisji rewizyjnej Sprawniejszych. W planach są wspólne zajęcia integracyjne Partnerów. Warto dodać, że nowo powstałe stowarzyszenie skupia wokół siebie osoby niepełnosprawne, które mimo swoich problemów chcą uprawiać sport i wieść aktywny tryb życia, oraz osoby, które chcą im w tym pomóc.

Dzięki podpisaniu tej umowy i wsparciu KSH drużyna siatkówki na siedząco będzie mogła wyjechać na Mistrzostwa Polski w dniach 16-18 październik w Policach oraz 13-15 listopada w Elblągu. W Mistrzostwach Polski w piłkę siatkową na siedząco jedynym reprezentantem Naszego Województwa jest od tego sezony właśnie drużyna Sprawniejsi.pl Włoszczowa.

WP_20151017_11_28_49_ProWP_20151017_10_15_45_Pro

Stowarzyszenia dziękują Fundacji Centrum Edukacji dla Rozwoju za przygotowanie dokumentów.

Dołącz do Nas Facebooku

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się informacją ze znajomymi