V edycja Turnieju Piłki Nożnej w Kurzelowie

Category: Aktualności

W dniu 24.07.2016 r. od godziny 10.30 na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie rozgrywana będzie V edycja Turnieju Piłki Nożnej w Kurzelowie organizowanego przez Klub Sportowy Hetman Włoszczowa i Sołectwo Kurzelów przy wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa. Jest to turniej dla drużyn niezrzeszonych, z miejscowości z terenów Gminy Włoszczowa. Przeznaczony głównie dla chłopców urodzonych w latach 1998-2001. Udział wezmą w nim druzyny min. Kurzelów I, Kurzelów II, Jeżowice, Danków Duży, Nieznanowice i Międzylesie.

Organizatorzy przygotowali puchary i nagrody rzeczowe dla drużyn. W przerwach między meczami będą również konkursy dla najmłodszych dzieci, które będą kibicować drużynom turnieju.

PLAKAT KS HETMAN WLOSZCZOWA TURNIEJ KURZELOW 2016

Patronat Honorowy nad turniejem objął Burmistrz Gminy Włoszczowa.

Warunkiem udziału jest podpisanie, w przypadku pełnoletnich oświadczenia, w przypadku niepełnoletnich zgody przez rodziców bądź opiekunów dziecka, które będą dostarczone chętnym. Z regulaminem zawodów będzie się można zapoznać przed turniejem.

Cała impreza ma na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku lokalnym, popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się młodzieży na imprezach sportowych, propagowanie zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu, oraz profilaktyki przeciw nałogom.

Zapraszamy wszystkich sympatyków aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, piłki nożnej i nie tylko – organizatorzy

Zadanie „Włoszczowskie MINI EURO 2016” – cykl turniejów sportowych w ramach sportowego lata z HETMANEM jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Włoszczowa

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi