VI Turniej Piłki Nożnej w Kurzelowie

Category: Aktualności

W dniu 30.07.2017 r. od godziny 10.30 na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie rozgrywana będzie VI edycja Turnieju Piłki Nożnej w Kurzelowie, organizowanego przez Klub Sportowy Hetman Włoszczowa i Sołectwo Kurzelów. Jest to turniej dla drużyn niezrzeszonych z miejscowości z terenu gminy Włoszczowa. Skierowany jest głównie do chłopców i mężczyzn od rocznika 2001.

Udział wezmą w nim drużyny m.in. z Nieznanowic, Jeżowic, Dankowa Dużego, Bebelna, Międzylesia, Bebelna, Oldboye z Włoszczowy i dwie drużyny z Kurzelowa, w sumie ok. 100 zawodników.

PLAKAT VI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - KURZELOW 2017

Na turniej zostały zakupione nagrody w postaci pucharów dla drużyn i statuetek dla najlepszych uczestników. Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Gminy Włoszczowa. Warunkiem udziału jest podpisanie w przypadku osób pełnoletnich oświadczenia, w przypadku niepełnoletnich zgody przez rodziców bądź opiekunów dziecka, które będzie udostępnione przez organizatora.

Z regulaminem zawodów będzie się można zapoznać przed turniejem. Cała impreza ma na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku lokalnym, popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się młodzieży na imprezach sportowych, propagowanie zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz profilaktyki przeciwuzależnieniowej.

Zapraszamy wszystkich sympatyków aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, piłki nożnej i nie tylko

Organizatorzy
Sołectwo – Norbert Celebański
KS Hetman Włoszczowa – Sławomir Rogula