W NIEDZIELĘ JEDZIEMY DO WICELIDERA ! PRZED NAMI MECZ ZE SPARTAKUSEM

Category: Aktualności

 24 KOLEJKA IV LIGI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

17.05.2015 (NIEDZIELA) GODZ. 14.00

DALESZYCE

Spartakus Daleszyce – K.S. HETMAN Włoszczowa

Trudny mecz wyjazdowy przed naszymi piłkarzami. Spartakus to wicelider IV-ligowych rozgrywek z przewagą 11 pkt nad następnymi drużynami. Druga pozycja daje bezpośredni awans do III ligi – tak więc można powiedzieć, że zagramy z zespołem, który jedną nogą już w tej III lidze jest! Jadąc do Pińczowa (2 tygodnie temu), też miało być ciężko … a wróciliśmy z kompletem punktów! Tak więc startując w niedzielę, trzeba mocno wierzyć w swoje możliwości i nie patrzeć na to kto jakie miejsce w tabeli zajmuje! Apropos miejsca – HETMAN zajmuje 13-tą lokatę – 24 pkt w dorobku i tylko 2 zwycięstwa na wyjeździe …pora na trzecie.

W ciągu ostatnich 16 lat HETMAN ze Spartakudem spotykał się 23 razy. 8 razy cieszyliśmy się ze zwycięstwa, 6 – krotnie nie wygrał nikt, a 9 razy Spartakus był górą. Stosunek bramek 30:28 na korzyść HETMANA.

Jesienny pojedynek we Włoszczowie (5 pażdziernika) zakończył się naszą skromną porażką 0:1. Jak będzie w meczu wiosennym? Odpowiedż tuż przed godziną 16-tą w najbliższą niedzielę!

Trudne wyzwanie przed Jarosławem Groszkiem – jedziemy do Daleszyc bez Piwowarczyka i Michałka! Łukasza zatrzymały sprawy prywatne, natomiast Marcin pauzuje z powodu 4-tej żółtej kartki. Nasz trener na pewno znajdzie godnych następców i powalczymy o pełną pulę! Pora powtórzyć dokonanie Lubrzanki w Daleszycach (tylko oni pokonali – na boisku – w tym sezonie Spartakusa na jego terenie w tym sezonie !!!)

Wszyscy mocno wierzymy w naszych piłkarzy i liczymy na dobry występ w najbliższym spotkaniu !!!

Dołącz do Nas Facebooku
 

Podziel się informacją ze znajomymi