W NIEDZIELĘ Z ŁAGOWEM O PIERWSZE PUNKTY W SEZONIE …

Category: Aktualności

images NIEDZIELA – 13.09.2015 – G.16.00 – V KOLEJKA IV LIGI  b594fbf9b47769e1953cfcd0fb0eb2c7f8af8e

                                  KS  HETMAN  ŁKS  ŁAGÓW

                 WŁOSZCZOWA  UL.WIŚNIOWA  STADION IM. MARIANA GÓRSKIEGO

CZTERY PORAŻKI ZA NAMI I NA USTALANIE ICH PRZYCZYN NIE MA JUŻ CZASU. DRUŻYNA, CO BARDZO WAŻNE, OPARTA NA WYCHOWANKACH (TO EWENEMENT W SKALI IV LIGI !), GRA DOBRY FUTBOL. BRAKUJE TEGO CO JEST "SOLĄ" FUTBOLU CZYLI STRZELONYCH BRAMEK … CZTERY MINIMALNE PORAŻKI (WSZYSTKIE RÓŻNICĄ JEDNEJ BRAMKI), TYLKO POTWIERDZAJĄ TĄ TEZĘ. W OSTATNIM MECZU W KOŃSKICH, MOŻNA BY STWIERDZIĆ ŻE "COŚ NIE TAK" BYŁO Z WYMIARAMI BRAMEK NA STADIONIE NEPTUNA … DWIE "POPRZECZKI" PLUS "SŁUPEK", KTÓRE "POOBIJALI" KOLEJNO: M. MAŁEK, K. RAJCZYKOWSKI I Ł. ORZEŁ! ROZMIARY BRAMEK W KOŃSKICH OCZYWIŚCIE SPEŁNIAJĄ STANDARDY, POPROSTU ZABRAKŁO NAM SZCZĘŚCIA … CZASAMI JEDNA ZDOBYTA BRAMKA DAJE TAKIEGO "KOPA" DRUŻYNIE, ŻE PÓŻNIEJ WSZYSTKO WYDAJE SIĘ ŁATWE!  NA PRZEKÓR PRZESĄDOM – GRAMY Z ŁAGOWEM 13 – TEGO – NA DODATEK Z NIEPOKONANYM W TYM SEZONIE ZESPOŁEM – MYŚLEĆ MUSIMY TYLKO O KOMPLECIE PUNKTÓW !!!

PODSTAWY DO OPTYMIZMU SĄ I TO NIE BYLE JAKIE ! BILANS MECZÓW HETMAN – ŁAGÓW B.DOBRY: 10 MECZÓW I TYLKO JEDNA (I TO W ŁAGOWIE), PORAŻKA! STOSUNEK BRAMEK BEZ KOMENTARZA 21:9 NA KORZYŚĆ WŁOSZCZOWIAN ! W POPRZEDNIM SEZONIE PO NIEZBYT IMPONUJĄCYM POCZĄTKU HETMAN ODNIÓSŁ PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W … ŁAGOWIE WŁAŚNIE (3:1).

     Z SZACUNKIEM TRZEBA PODEJŚĆ DO MECZU Z EKIPĄ TRENERA KRZYSZTOFA DZIUBLA. W BRAMCE GOŚCI KONRAD MAJCHERCZYK, PONADTO MAREK BASĄG, BARTOSZ MALINOWSKI I BRAMKOSTRZELNY (URODZONY WE WŁOSZCZOWIE BUKOWIANIN) MATEUSZ FRYC. CAŁA TA "CZWÓRKA" JESZCZE NIEDAWNO REPREZENTOWAŁA BARWY GRANATU SKARŻYSKO, KTÓRY BIŁ SIĘ O … II LIGĘ. TRZEBA TEŻ DODAĆ, ŻE W LINII OBRONY ŁAGOWA WYSTĘPUJE DOBRZE ZNANY (RÓWIEŚNIK PAWŁA RAKA)  PAWEŁ JAWOREK. 

   OPTYMIZM I MOBILIZACJA, TEGO POTRZEBA EKIPIE JARKA GROSZKA W NIEDZIELNYM POJEDYNKU !!! 

WSPIERAJMY NASZYCH PIŁKARZY W NIEDZIELNYM SPOTKANIU! PRZYBĄDŻMY LICZNIE NA TRYBUNY NASZEGO STADIONU !!!!

 

!!!!!!!!  UWAGA   –  WAŻNA  AKCJA  CHARYTATYWNA  W CZASIE MECZU !!!!!!

Klub Sportowy Hetman Włoszczowa włącza się do akcji prowadzonej w dniach od 01.09.2015 do 31.12.2015 przez Stowarzyszenie "Włoszczowa na Obcasach", które przeprowadza zbiórkę publiczną do puszek, pod nazwą MAŁE SERDUSZKO, zarejestrowaną pod numerem 2015/3249/OR. Celem akcji jest pomoc rodzinie z Gminy Włoszczowa w zbieraniu funduszy na operacje i leczenie maluszka z wadą serca.
Pieniążki zbierane będą na wszystkich gminnych i powiatowych imprezach i spotkaniach.
PRZEDSTAWICIELE K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA RAZEM Z "OBCASAMI" BĘDĄ KWESTOWALI NA TEN CEL PODCZAS NAJBLIŻSZEGO MECZU SENIORÓW Z ŁKS GEORYT ŁAGÓW 13.09.2015r., KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ NA STADIONIE SPORTOWYM PRZY UL. WIŚNIOWEJ 66 WE WŁOSZCZOWIE O GODZINIE 16:00.
Zapraszamy do przyłączenia się, bo DOBRO POWRACA.