W SOBOTĘ ,W SAMO POŁUDNIE ,GRAMY W STASZOWIE !

Category: Aktualności

13.05.2017 – SOBOTA g.12.00 – STASZÓW ul.Koszarowa 7 – 29 kolejka IV ligi świętokrzyskiej.

OLIMPIA  POGOŃ  STASZÓW   :  HETMAN  WŁOSZCZOWA

Popsutego humoru ,po porażkach z Koroną i Łysicą niestety nie poprawił (niespodziewany) remis z Nidzianką……Miało być pewne zwycięstwo przy Wiśniowej a tu przyszło cieszyć się z jednego(!) punktu . W najbliższą sobotę jedziemy na Koszarową w Staszowie. POGOŃ w tym sezonie lekko obniżyła loty i  na chwilę obecną walczy o……utrzymanie statusu IV ligowca . Oby nas to nie uśpiło jak przed meczem z Bielinami…….STASZÓW na 14 miejscu w tabeli ale wyniki osiągane na wiosnę muszą budzić respekt Wygrane z Nidą, z Łysicą (w Bodzentynie), z Naprzodem ( w Jędrzejowie) czy remis w ostatniej kolejce w Busku(!) – wiele mówią . HETMAN nie wygrał od 3 kolejek – POGOŃ przeciwnie , od 3 kolejek niepokonana !  Z  11-tu kolejek rundy rewanżowej staszowianie tylko w trzech meczach schodzili z boiska w roli pokonanych ! Dobrą wiadomością w tym wszystkim jest to że te 3 przegrane mecze miały miejsce przy Koszarowej w Staszowie ! Tak więc wygrana z POGONIĄ na jej terenie jest  możliwa  i  udowodniły to drużyny : Korony ,Unii i Czarnych. Nasi defensorzy nie powinni spuszczać z oczu dwóch panów, którzy zdobyli w tym sezonie już 20 bramek . Mowa tu o Krystianie i Przemysławie Rzepie .Pogoń zawsze grała ofensywny futbol i jest niebezpieczna gdy piłkę posiada.  HETMAN w konfrontacji z POGONIĄ zawsze prezentował się dobrze ,ale nie zawsze wygrywał…..Pod wodzą Jacka Pawlika nasi piłkarze grali ze Staszowem 2 razy i 2-krotnie te pojedynki zakończyły się wygraną włoszczowian .  W poprzednim sezonie, w Osieku ,pokonaliśmy POGOŃ 3:1 a w rundzie jesiennej obecnego sezonu przy Wiśniowej wygrał HETMAN 3:2 – choć pierwszą i ostatnią bramkę we Włoszczowie strzelili staszowianie !  

Kogo zabraknie w sobotę w Staszowie ? Na pewno Łukasza Odulińskiego (kartki) Szkoda bo "Rebus" właśnie strzelił swoją pierwszą wiosenną bramkę  ( a 8 w sezonie) i być może w końcu by się rozstrzelał……..Do pełni zdrowia (po kontuzji) dochodzi nasz najlepszy snajper Krzysztof Rajczykowski (9 br.) – ale czy będzie gotowy na 29 kolejkę ? Zobaczymy . Dziś ostatni w tym tygodniu trening , ogłoszenie kadry  i  pełna mobilizacja !!!

TRZYMAMY  KCIUKI  ZA   DOBRY  WYNIK  W  STASZOWIE  ! ! !

stadion-w-Staszowie-trybyny-xPIĘKNIE ODNOWIONY STADION W STASZOWIE !  CZY  NASZ  OBIEKT  DOCZEKA SIE KIEDYŚ  PORZĄDNEGO  REMONTU……..?

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi