W WALCE O 6 PKT-ÓW ZDOBYTY TYLKO JEDEN K.S. HETMAN – UNIA 1:1

Category: Aktualności

KS. HETMAN WŁOSZCZOWA – UNIA SĘDZISZÓW 1 : 1 ( 1 : 1 )
13 MIN. T. MATUSZEWSKI

Dobra pierwsza połowa HETMANA, szybko zdobyta bramka (w 13 minucie) i równie szybko wyrównanie (3 minuty póżniej), przewaga której konsekwencją winny być kolejne bramki, ale skuteczność gospodarzy pozostawiała wiele do życzenia. Może gdyby Mateusz Skupin umieścił piłkę w siatce gości w sytuacji 1×1 grało by się lżej …

W 48 min. Chuptyś wlał nadzieję w serca kibiców naszego klubu, popędził lewą stroną, dograł w pole karne, ale tam stoper Unii wraz z ze swoim bramkarzem zapobiegli zmianie wyniku. Okoliczności sprzyjały Hetmanowi: w 55 min Karol Żebrowski otrzymał 2 żk   – w konsekwencji czerwoną – i HETMAN grał z przewagą jednego zawodnika. Zamiast spokoju w grze wkradł się chaos i nerwowość. Trener Groszek robi roszady: wpuszcza za Łukasza Piwowarczyka  Marcina Ścisłowskiego, za Sebastiana Walaska Piotrka Saladrę oraz za Marka Bugaja Rafała Szafrańskiego – ten ostatni mógł zmienić losy spotkania … Goście ułatwiają grę gospodarzom poprzez szybko zdobyte 2 żółte kartki przez Rejowskiego, który w 3 minuty zasłuzył na to by opuścić boisko! Gospodarze w komplecie – goście w dziewięciu! HETMAN robi co może, ale piłka odbija się od ściany obrony Unii!

Sędzia dolicza … 5  minut i właśnie w 95(!) Rafał Szafrański trafia w … słupek!!!

Kilka centymetrów w prawo i byłby bohaterem … "Tylko" czy "aż" punkt – pytanie na które odpowiedź jest bardzo trudna. Gramy dalej, trzeba zdobywać kolejno punkt po punkcie!

K.S. HETMAN Włoszczowa – Unia Sędziszów 1:1 (0:1)

HETMAN: GIEROŃ – WALASEK (87 P.SALADRA), GROSZEK, MICHAŁEK, CHUPTYŚ – SKUPIN (43 MATUSZCZYK), MAŁEK, PIWOWARCZYK (80 ŚCISŁOWSKI), BUGAJ (89 SZAFRAŃSKI) – ORZEŁ, T. MATUSZEWSKI

UNIA : OTRĘBA – D.ŻEBROWSKI, K.ŻEBROWSKI, KRUPA, CIELEBAŁA – BRATEK, ŚLĘZAK (46 ZACHARSKI), NARTOWSKI (72 ZAPALSKI), REJOWSKI – A.BROŻEK, G.BROŻEK (77 SALWA)