WIELKIE DERBY ! HETMAN WYWOZI Z JĘDRZEJOWA KOMPLET PUNKTÓW !!!

Category: Aktualności

NAPRZÓD JĘDRZEJÓW – K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA 0 : 3 ( 0 : 2 )

13 MINUTA KRZYSZTOF RAJCZYKOWSKI , 16 i 73 MARCIN MICHAŁEK

HETMAN : DAMIAN DYRAS – ŁUKASZ ODULIŃSKI, GRZEGORZ MAŁEK, MARCIN WROŃSKI, ŁUKASZ CHUPTYŚ – TOMASZ MATUSZEWSKI (86 SZYMON LIPNIAK), PAWEŁ RAK (77 PAWEŁ CEGIEŁA), MATEUSZ MAŁEK (90 MAREK BUGAJ), RAFAŁ WROŃSKI – MARCIN MICHAŁEK, KRZYSZTOF RAJCZYKOWSKI (80 ŁUKASZ ORZEŁ)

HETMAN W MECZU Z NAPRZODEM FAWORYTEM NIE BYŁ. KIEDY OSTATNI ZESPÓŁ W TABELI PRZYJEŻDŻA DO LIDERA INACZEJ BYĆ NIE MOŻE. ALE TABELA TO TYLKO CYFERKI, NA BOISKO WYCHODZI 22 ZAWODNIKÓW, OD KTÓRYCH WSZYSTKO ZALEŻY, ŁĄCZNIE Z WYNIKIEM ! PO PIERWSZYM GWIZDKU WSZELAKIE RÓŻNICE ZNIKNĘŁY. HETMAN, PODBUDOWANY DOPINGIEM SPOREJ GRUPY WŁOSZCZOWSKICH KIBICÓW, RUSZYŁ NA BRAMKĘ GOSPODARZY BEZ ŻADNEJ BOJAŹNI. STRZAŁ JAKI ODDAŁ W 13 MINUCIE KRZYSIEK RAJCZYKOWSKI RZADKO MOŻNA OBEJRZEĆ NA TYM POZIOMIE ROZGRYWKOWYM ! 30 METRÓW OD BRAMKI ( PRZY LINII AUTOWEJ), UDERZYŁ Z PRAWEJ NOGI TAK, ŻE PIŁKA WPADŁA "ZA KOŁNIERZ" BEZRADNEMU GOLKIPEROWI NAPRZODU !!! JĘDRZEJOWSCY KIBICE JESZCZE NIE OCHŁONĘLI PO SZOKU Z 13 MINUTY, A JUŻ MUSIELI PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI, ŻE PRZEGRYWAJĄ  0:2 ! KAPITAN HETMANA – MARCIN MICHAŁEK SOBIE TYLKO ZNANYM SPOSOBEM UMIEŚCIŁ PIŁKĘ W SIATCE GOSPODARZY !

16 MINUT MECZU I PROWADZIMY 2:0 … PRZYPADKU NIE BYŁO – TO EFEKT DOBREJ I SKUTECZNEJ GRY. PO PRZERWIE ZESPÓŁ PAWLIKA WYCHODZI BEZ ZMIAN. NIE ODPUSZCZAMY, PEŁNA MOBILIZACJA. GOŁYM OKIEM WIDAĆ, ŻE HETMAN TEN MECZ BARDZO CHCE POPROSTU … WYGRAĆ!  BRAMKA MICHAŁKA (PIĄTE TRAFIENIE W SEZONIE !), STAWIA "KROPKĘ NAD I". 73 MINUTA 3:0 PROWADZĄ GOŚCIE. NOKAUT STAJE SIĘ FAKTEM ! BEZRADNOŚĆ I ZASKOCZENIE WKRADŁY SIĘ W SZEREGI NAPRZODU. PAWLIK W KOŃCÓWCE ROBI 4 ZMIANY, DOBRE ZMIANY. GRAMY DO KOŃCA MĄDRZE I UTRZYMUJEMY TO PIĘKNE 3:0 ! OSTATNI GWIZDEK, PORA PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOŚNY DOPING DUŻEJ GRUPIE WŁOSZCZOWSKICH KIBICÓW !!! MOŻNA DUMNIE WRACAĆ DO DOMU ! PAWLIK POWTÓRZYŁ SUKCES HETMANA Z PRZED … 15 LAT ! TEŻ BYŁO 3:0 DLA HETMANA ( WTEDY TRENEREM BYŁ PIOTR KUSZŁYK). DWA MECZE POD WODZĄ NOWEGO COACHA = 6 PUNKTÓW Z DRUŻYNAMI Z GÓRY TABELI, "ZERO" Z TYŁU, OBA MECZE W WYKONANIU TAKIEJ SAMEJ "11" WYJŚCIOWEJ . W NIEDZIELĘ DO WŁOSZCZOWY PRZYJEŻDŻA EKIPA GKS-u RUDKI. KONTYNUACJA DOBREJ PASSY MILE WIDZIANA !

nap 2

Więcej zdjęć z meczu z Naprzodem (tutaj)

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi