WSIADAMY W NIEDZIELĘ NA PIŁKARSKĄ KARUZELĘ czyli HETMAN:WIERNA

Category: Aktualności

IV LGA ŚWIĘTOKRZYSKA 16.08.2015 NIEDZIELA GODZ.17:00

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – WIERNA MAŁOGOSZCZ

KOLEJKA NR  1

ZACZYNAMY NOWY SEZON W CZWARTEJ LIDZE! DLA HETMANA KOLEJNY, DLA WIERNEJ PIERWSZY PO … JEDENASTU LATACH GRY NA POZIOWIE TRZECIOLIGOWYM. W HETMANIE WIELKI POWRÓT WYCHOWANKÓW! Z FAŁKOWA PRZYBYLI GRZESIEK MAŁEK I KRZYSIU RAJCZYKOWSKI, Z ZIELENI WRACA PAWEŁ RAK, TRENINGI WZNOWIŁ ŁUKASZ ODULIŃSKI, RAFAŁ WROŃSKI POWRÓCIŁ Z WYPOŻYCZENIA Z PILICY KONIECPOL, A SZYMON LIPNIAK Z ORŁA PIASKI WIELKIE.

ŁUKASZ PIWOWARCZYK CHWILOWO ODPOCZYWA OD PIŁKI, ALE OBIECAŁ – ZA JAKIŚ CZAS – POWRÓT. CZEKAMY TEŻ NA R. GIERONIA ORAZ Ł. GROSZKA, KTÓRZY OBECNIE SĄ POZA GRANICAMI NASZEGO KRAJU. JEST DOBRA ATMOSFERA W DRUŻYNIE ORAZ CO WAŻNE DOBRA FREKWENCJA NA TRENINGACH.

O SILE WIERNEJ MAŁOGOSZCZ STANOWIĆ MOGĄ BRACIA BLIŻNIACY: MICHAŁ I MARCIN KOŁODZIEJCZYKOWIE, PIERWSZY GRAŁ I TO Z POWODZENIEM W GRANACIE, DRUGI JUŻ W WIERNEJ BYŁ W POPRZEDNICH SEZONACH. WIERNA POZYSKAŁA TEŻ DAMIANA CZARNECKIEGO Z PARTYZANTA RADOSZYCE. NIE MA JUŻ W MAŁOGOSZCZU SZRAMA, KITY, BRACI DREJÓW ORAZ TRELI, ALE TO NADAL MOCNA EKIPA I KANDYDAT NR. 1 DO AWANSU!

OSTATNIA WIZYTA WIERNEJ WE WŁOSZCZOWIE MIAŁA MIEJSCE 24 LISTOPADA 2013 ROKU. W PUCHARZE POLSKI POKONALIŚMY MAŁOGOSZCZAN 2:1(15min. BAŁA(k), 57min. PIWKO, 82min. D. MIERNIK). MIŁO SIĘ WSPOMINA TAKIE WYDARZENIA, ŻE O POKONANIU – W KOLEJNEJ RUNDZIE REZERW KORONY – NIE WSPOMNĘ!!!

OSTATNI LIGOWY POJEDYNEK HETMAN:WIERNA ROZEGRANO DOKŁADNIE 6 LAT TEMU – 16.08.2009 O G.17.00 !!!!!!!!!! -WE WŁOSZCZOWIE !!!WSPOMINANIE WYNIKU TAMTEGO MECZU JUŻ TAKIE MIŁE NIE JEST….PRZEGRALIŚMY 0:2, A BYŁ TO BÓJ TRZECIOLIGOWY…..REWANŻ W MAŁOGOSZCZU W MARCU 2014 I 1:1,BRAMKA AUTORSTWA……… Ł.ODULIŃSKIEGO !

OSTATNIE POJEDYNKI 4-LIGOWE MIAŁY MIEJSCE W SEZONIE 2003/04 I OBA ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZWYCIĘSTWAMI WIERNEJ.

13 LAT TEMU W MAŁOGOSZCZU HETMAN POKONAŁ WIERNĄ 1:0 I WTEDY PRASA LOKALNA NAZWAŁA TEN WYNIK SENSACJĄ !!!! BRAMKĘ DAJĄCĄ 3 PKT-y STRZELIŁ……..OBECNY PREZES NASZEGO KLUBU IRENEUSZ STAWOWCZYK A ASYSTOWAŁ MU NIE KTO INNY JAK ….PAWEŁ RAK !  TAKA HISTORIA !

W TYM OPTYMISTYCZNYM NASTROJU,ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW I SYMPATYKÓW HETMANA NA PIERWSZY W SEZONIE LIGOWY POJEDYNEK !

NIECH ZAPEŁNIĄ SIĘ TRYBUNY PRZY WIŚNIOWEJ !

W WASZYM KLUBIE GRAJĄ PIŁKARZE Z TEGO MIASTA I POWIATU !

ZRÓBMY RAZEM ATMOSFERĘ, TRZY PUNKTY TO NASZ WSPÓLNY CEL !