X Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej HETMAN CUP 2017

Category: Aktualności

Klub Sportowy Hetman Włoszczowa serdecznie zaprasza na X Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej HETMAN CUP 2017, który rozegrany zostanie w dniu 18 lutego 2017r. w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włoszczowie ( początek o godz. 9.00 ).

Nadmieniamy, że jest to szczególna edycja, gdyż będzie miała miejsce w roku jubileuszu 70-lecia działalności Klubu. Poprzednie turnieje, dzięki wsparciu darczyńców, jednostek samorządowych oraz Ś.Z.P.N. kończyły się wielkimi sukcesami organizacyjnymi i sportowymi, o czym świadczą opinie i prestiż naszego turnieju. Drużyny biorące udział w rozgrywkach to znane „firmy” zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tegoroczne zawody rozgrywane będą w roczniku 2006, udział w nich weźmie osiem drużyn, tj. ok. 120 młodych zawodników i zawodniczek. Swój udział potwierdziły takie drużyny jak: Korona Kielce, Raków Częstochowa, Cracovia Kraków I, Stal Rzeszów, SMS Mosciska(Ukraina), Cracovia Kraków II, GKS Katowice oraz Hetman Włoszczowa.

W tegorocznej imprezie chcemy pokazać młodym sportowcom rywalizację osób niepełnosprawnych. Podczas turnieju odbędzie się mecz pokazowy pomiędzy Reprezentacją Polski Amp Futboll a ,,Sprawniejszymi’’ z Włoszczowy, zorganizowany przy współpracy stowarzyszenia Sprawniejsi.pl, który partneruje organizatorowi imprezy.

Zadbamy, aby każda drużyna i jej zawodnicy otrzymali puchar oraz nagrody.

Podczas turnieju uczestnicy będą mogli spróbować poczęstunku przygotowanego przez rodziców młodych zawodników Hetmana oraz wyrobów Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej z Włoszczowy i innych lokalnych producentów.

Patronatem honorowym nasz turniej objęli – Burmistrz Gminy Włoszczowa, Starosta Włoszczowski oraz Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

Patronatem medialnym turniej objęli: Echo Dnia i Telewizja Włoszczowa

HETMAN CUP ZIMOWY 2017 PLAKAT z inst budem

Harmonogram turnieju

9.00 – rozpoczęcie rozgrywek

11.40 – oficjalne otwarcie turnieju

Ok. 12.00- mecz pokazowy pomiędzy Reprezentacją Polski Amp Futboll a Stowarzyszeniem Sprawniejsi pl.

17.00- oficjalne zakończenie

Serdecznie Zapraszamy

Zarząd i Kierownictwo Klubu Sportowego Hetman Włoszczowa

Dołącz do Nas Facebooku

 

Podziel się informacją ze znajomymi